Adem Ramadani-Nena Me Nje Sy ,shkurte Fejza, Besim Bajrami, Remzije Osmani, Leonora Jakupi

By: Screen Rant

4,145 views

Uploaded on July 05, 2009 by klaus721 Powered by YouTube

keng shum e dhimbshme ndegjo dhe respekto nanen se ajo te ka lind e rrit se nane ste behet skush te dua oj nena ime shuuuuuuum....

Tags:
Adem, Ramadani, People & Stories

ALSO FROM THIS CHANNEL

Comments on Adem Ramadani-Nena Me Nje Sy ,shkurte Fejza, Besim Bajrami, Remzije Osmani, Leonora Jakupi

RECOMMENDED CHANNELS