Tahir Drenica Dhe Hashim Shala-Kënga E Isuf Agës 2

By: drenicaboy2008

327 views

Uploaded on July 07, 2008 by drenicaboy2008 Powered by YouTube

Tahir Drenica dhe Hashim Shala kendojne kengen e Isuf Ages

Tags:
Muzika, Shqip, Folklorike, Folklor, Rapsodi, Popullore, Music & Dance
Comments on Tahir Drenica Dhe Hashim Shala-Kënga E Isuf Agës 2

RECOMMENDED CHANNELS