O.S.T.R. "Śpij Spokojnie"

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 1 000
Published 18 May 2010
10 141
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Singiel z albumu O.S.T.R. "Tylko dla dorosłych" (premiera 26 lutego 2010). 

Tekstowo to najbardzie...
Singiel z albumu O.S.T.R. "Tylko dla dorosłych" (premiera 26 lutego 2010). 

Tekstowo to najbardziej hardcoreowa płyta w dyskografii O.S.T.R. i powrót do stylu z jego pierwszych albumów. Płycie towarzyszyć będzie komiks autorstwa Grzegorza „Forina Piwinickiego (www.projektowanie.org). Komiks jest uzupełnieniem płyty, choć w takim samym stopniu płytę można uważać za soundtrack do komiksu. 

O.S.T.R.: „Pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie 6 lat. Pierwszy raz pisałem teksty według z góry obranego scenariusza. Nie mogłem sobie przez to pozwolić na jakikolwiek brak konsekwencji w pisaniu tekstów. Starałem się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było. Ze względu na oryginalność projektu chcielibyśmy resztę szczegółów zachować w tajemnicy do samej premiery By znaleźć odpowiednią ilość brzmień przekopałem około 1000 polskich i nie polskich płyt winylowych, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobre winyle są wśród nas na wyciągnięcie ręki.

Od strony technicznej płyta powstawała na bardzo zróżnicowanym sprzęcie: Yamaha RM1X, Yamaha Motif, Nord Lead 2X, Moog Little Phatty. Ze względu na brzmienie, jako sekwencera użyto stację Akai MPC 5000. Autorem wszystkich cutów jest oczywiście DJ Haem (jedyny gość na płycie). 

Album będzie wydany na niezwykle wysokim poziomie edytorskim, zarezerwowanym do tej pory dla limitowanych wydań kolekcjonerskich. Klasyczne plastikowe pudełko z krążkiem, oraz odrębnie wydrukowany komiks schowane będą razem w sztywnym tekturowym gift boxie ale to tylko część niespodzianek jakie czekają na nabywcę „Tylko dla dorosłych  

Premierze płyty towarzyszyć będzie równie bezprecedensowa trasa koncertowa „Tylko dla dorosłych. Gościem blisko 3 godzinnych występów O.S.T.R., DJ Haema i ŁDZ Orkiestry będzie Cadillac Dale (Detroit USA).

19-03 Warszawa Stodoła
20-03 Katowice Mega Club
21-03 Wrocław WZ
25-03 Łódź Wytwórnia 
26-03 Kraków Studio
27-03 Poznań Eskulap
28-03 Gdańsk Parlament

Preorder płyty na www.asfaltshop.pl: http://asfaltshop.pl/ostr-tylko-doroslych-p-212.html
Categories: Music & Dance
Show moreShow less
Report this video as: