Mentor Xhemali - Për Ty Atdhe

By: 0rioni

775 views

Uploaded on February 01, 2008 by 0rioni Powered by YouTube

Kete kenge (te pjesshme) e ka dhe "Verrini" ne koleksion. Ky eshte version i plote audio i kenges "Per Ty Atdhe" kenduar nga i madhi Mentor Xhemali.

Tags:
Per, Për, Ty, Atdhe, Mentor, Xhemali, Muzike, Kenge, Shqip, Albanian, Shqiperia, Music & Dance
Comments on Mentor Xhemali - Për Ty Atdhe

RECOMMENDED CHANNELS