Nusja Rrezohet Ne Darsum - Duke U Ber Kuror Bjen Ne Uj

Metacafe Affiliate U
Added by Metacafe Affiliate U Subscribe 1 000
Published 26 Jan 2012
8 307
••• More
Report video
0 0
You have already voted for this video.
Top-koha.com  - Ktu jan ne nje Darsum duke u ber Kuror,por diqka shkon keq dhe Nusja me priftin bin ne Uj,e...
Top-koha.com  - Ktu jan ne nje Darsum duke u ber Kuror,por diqka shkon keq dhe Nusja me priftin bin ne Uj,eshte shum qesharake se si bertet Burri.
Categories: Comedy
Show moreShow less
Report this video as: