Nusja Rrezohet Ne Darsum - Duke U Ber Kuror Bjen Ne Uj

By: Videokoha

8,216 views

Uploaded on February 05, 2009 by Videokoha Powered by YouTube

Top-koha.com - Ktu jan ne nje Darsum duke u ber Kuror,por diqka shkon keq dhe Nusja me priftin bin ne Uj,eshte shum qesharake se si bertet Burri.

Tags:
Nusja, Rrezohet, Ne, Darsum, Comedy
Comments on Nusja Rrezohet Ne Darsum - Duke U Ber Kuror Bjen Ne Uj

RECOMMENDED CHANNELS