Results for: alsancak Search Results
Family Filter:
0:43
Beyaz eşya teknik servis ve destek konusunda bir numarayız. 26 yıllık deneyim ve 1 yıllık garantimizle rakiplerimizden ayrılıyor ve 7 gün 24 saat çağrı Alsancaki desteğimizle siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapiyoruz.Alsancak Ariston Servisi olarak her türlü teknik destek işlerinize adayız. Bir telefon kadar uzaktayız 232 444 14 94 Alsancak Ariston Servisi - Ufuktan Teknik Servis Alsancak Ariston Tamiri - Ufuktan Teknik Servis Alsancak Ariston Onarımı - Ufuktan Teknik Servis Alsancak Ariston Montaj - Ufuktan Teknik Servisi Alsancak Ariston Servisleri - Ufuktan Teknik Servisi Alsancak Ariston Teknik Servisi - Ufuktan Teknik Servisi Not: Özel Servis
6 Dec 2010
172
Share Video

1:02
Beyaz eşya teknik servis ve destek konusunda bir numarayız. 26 yıllık deneyim ve 1 yıllık garantimizle rakiplerimizden ayrılıyor ve 7 gün 24 saat çağrı Alsancaki desteğimizle siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapiyoruz.Alsancak Arçelik Servisi olarak her türlü teknik destek işlerinize adayız. Bir telefon kadar uzaktayız 232 444 14 94 Alsancak Arçelik Servisi - Ufuktan Teknik Servis Alsancak Arçelik Tamiri - Ufuktan Teknik Servis Alsancak Arçelik Onarımı - Ufuktan Teknik Servis Alsancak Arçelik Montaj - Ufuktan Teknik Servisi Alsancak Arçelik Servisleri - Ufuktan Teknik Servisi Alsancak Arçelik Teknik Servisi - Ufuktan Teknik Servisi Not: Özel Servis
7 Dec 2010
101
Share Video

0:12
Alsancak Beko Servis :.444 1 494.: Servis Merkezi Beyaz eşya teknik servis ve destek konusunda bir numarayız. 26 yıllık deneyim ve 1 yıllık garantimizle rakiplerimizden ayrılıyor ve 7 gün 24 saat çağrı Avcılari desteğimizle siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapiyoruz.Alsancak Vestel Servisi olarak her türlü teknik destek işlerinize adayız. Bir telefon kadar uzaktayız 444 14 94 Alsancak Beko Servisi - Onurdan Teknik Servis Alsancak Beko Tamiri - Onurdan Teknik Servis Alsancak Beko Onarımı - Onurdan Teknik Servis Alsancak Beko Montaj - Onurdan Teknik Servisi Alsancak Beko Servisleri - Onurdan Teknik Servisi Alsancak Beko Teknik Servisi - Onurdan Teknik Servisi Arçelik Servisi Beko Servisi Altus Servisi Bosch Servisi Siemens Servisi Profilo Servisi Aeg Servisi Vestel Servisi Ariston Servisi İndesit Servisi Baymak Servisi Frigidaire Servisi White Westinghouse Servisi Electrolux Servisi General ELectric Servisi Simtel Servisi Miele Servisi Kelvinator Servisi Amana Servisi Hover Servisi Sharp Servisi Goldstar Servisi Teka Servisi Neff Servisi Samsung Servisi Regal Servisi Whirlpool Servisi Gaggenau Servisi Franke Servisi Vaillant Servisi Demirdöküm Servisi İhlas nectra Servisi Baxi Servisi Candy Servisi Philco Servisi Teba Servisi Klima Servisi Kombi Servisi Beyaz Eşya Servisi Termosifon Servisi Ufo Servisi Demirdöküm Kombi Servisi Kumtel Servisi Fakir Servisi Fantom Servisi Baymak kombi Servisi Baxi kombi Servisi Airfel klima Servisi Firstline Servisi Airfel Servisi Rowenta Servisi Rubenis klima Servisi Sanyo klima Servisi Baymak klima Servisi Carrier klima Servisi Daikin klima Servisi Electra klima Servisi General klima Servisi Lg klima Servisi Mitsubishi klima Servisi Profilo klima Servisi Americool klima Servisi Cartel klima Servisi Denki klima Servisi Falke klima Servisi Haier Klima Servisi Midea Klima Servisi Mitsubishi Electric Klima Servisi Sharp klima Servisi Toshiba klima Servisi Alarko klima Servisi Alarko kombi Servisi Buzdolabı Servisi Vaillant klima Servisi Vaillant kombi Servisi Not: Özel Servis
17 Dec 2010
170
Share Video

0:12
Alsancak Arçelik Servisi .444 14 94. İzmir Servis Merkezi Senelerdir sizlere hizmet etmek, acil durumlarınızda yanınızda olmak, sorunlarınıza çareler getirerek büyümemize destek verdiniz. Profesyonelce işini en iyi derecede yapan, kısa sürede sorununuzu halleden, temiz, çalışkan ve güleryüzlü ekipmanımız hizmetinizdedir. Ürünlerimizin kalitesi daha da artıp en uzun vadede eşyanızı güvence altına alıyoruz. Sizler için hizmet çerçevemize yeni değerler katmaya devam ediyoruz. En acil durumlarınızda yapmanız gereken tek şey 444 1 494 aramaktır. 7/24 her anınzda yanınızda olmaya da devam etmekteyiz. Biz güvencemizi veriyoruz, Siz güveniyor musunuz? Not: Özel Servis (HSK)-(Mld)
14 Jan 2011
134
Share Video

0:14
Alsancak Profilo Servisi ][ 444 1 494 ][ Servis Merkezi Alsancak Profilo Servisi ; Profilo markalı tüm elektronik cihazlarınızla ilgili genel bakım ve teknik destek sağlamak için 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınınızda, meydana gelen arızaların keşfi ve en kısa sürede çözümü için özel eğitimli personelimizle yanınızdayız.Profesyonel ekibimizle siz değerli Alsancak Profilo kullanıcılarımızı mağdur etmemek , sorunlarınıza çözüm olabilmek için 7/24 444 1 494 numaralı online çağrı merkezimizde sizlere hizmet vermeyi beklemekteyiz. Alsancak Profilo Servisi ; 1 yıl parça garantisi , orijinal yedek parçaları , 26 yıllık tecrübesi , özel eğitimli personeli ve 7 gün 24 saat 444 1 494 numaralı online çağrı merkezi ile siz değerli kullanıcıların hizmetindedir. > Alsancak Profilo çamaşır makinası servisi > Alsancak Profilo bulaşık makinası bakımı > Alsancak Profilo televizyon tamiri > Alsancak Profilo buzdolabı onarımı > Alsancak Profilo klima montajı Alsancak Profilo Servisi , Alsancak Profilo , Profilo Servisi , teknik , servis , onarım , bakım NOT : Özel Tamir Servisidir. (HSK) (ec)
27 Jan 2011
215
Share Video

0:10
Alsancak Ariston Servisi (¨'' 444 1 494 ''¨) Alsancak Alsancak Ariston Servisi Ariston tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri. Tamir Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Artık Arızalarınız en kısa sürede çözülecek ve Bölge Servisi Çağırmanız yeterli Sizlere En Profesyonel Çözümü Sunacaktır.Ariston Servisi 27 Yıllık Tecrübesi Ve Özel Eğitimli Çalışanları İle Bütün Ariston Markalı Beyaz Elektronik Eşyalarınızın Tamirini, Bakımını Ve Onarımı Yapmak İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir. Hizmet Verdiğimiz Markalar : Alsancak Ariston Servisi Alsancak , Ariston , servisi , tamir Özel Servis Hizmetleri.
14 Feb 2011
135
Share Video

0:10
Alsancak Baymak Servisi > <(444'1'494)> < Baymak Alsancak Baymak Servisi Baymak tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri. Tamir Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Artık Arızalarınız en kısa sürede çözülecek ve Bölge Servisi Çağırmanız yeterli Sizlere En Profesyonel Çözümü Sunacaktır.Baymak Servisi 27 Yıllık Tecrübesi Ve Özel Eğitimli Çalışanları İle Bütün Baymak Markalı Beyaz Elektronik Eşyalarınızın Tamirini, Bakımını Ve Onarımı Yapmak İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir. Hizmet Verdiğimiz Markalar : Alsancak Baymak Servisi Alsancak , Baymak , servisi , tamir Özel Servis Hizmetleri.
16 Feb 2011
125
Share Video

0:10
Alsancak Demirdöküm Servisi > <(444'1'494)> < Demirdöküm Alsancak Demirdöküm Servisi Demirdöküm tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri. Tamir Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Artık Arızalarınız en kısa sürede çözülecek ve Bölge Servisi Çağırmanız yeterli Sizlere En Profesyonel Çözümü Sunacaktır.Demirdöküm Servisi 27 Yıllık Tecrübesi Ve Özel Eğitimli Çalışanları İle Bütün Demirdöküm Markalı Beyaz Elektronik Eşyalarınızın Tamirini, Bakımını Ve Onarımı Yapmak İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir. Hizmet Verdiğimiz Markalar : Alsancak Demirdöküm Servisi Alsancak , Demirdöküm , servisi , tamir Özel Servis Hizmetleri.
16 Feb 2011
121
Share Video

0:07
Alsancak Arçelik Servisi ((444 55 45))Tamir Servisi Daha mükemmel teknik servis için kuruluş olarak edindiğimiz amaç siz değerli müşterilerimizin sunulan hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman teknisyenlerimiz sayesinde bugüne kadar devamlı problem çıkartan ve yaptığınız işleri erteleten beyaz eşyalarınız artık siz müşterilerimize sorun teşkil etmekten çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette ürününüzde değiştirilen parçalar ve işçilik bir sene garantilidir.Bunun yanında çalışanlarımız servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha ergonomik kullanmanız için personelimiz siz müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya onarımında nitelikli ve güvenilir hizmetin adresi 444 55 45.
4 Mar 2011
89
Share Video

0:10
Alsancak Vestel Servis .:.:444 14 94:.:. Tamir Servis Daha mükemmel hizmet için şirket olarak edindiğimiz vizyon siz değerli müşterilerimizin verilen servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. İşinde uzman teknisyenlerimiz sayesinde benca zamandır devamlı problem çıkaran ve işlerinizi erteleten ürünleriniz artık sizlere sorun teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik bir yıl garantilidir.Bunun yanında teknikerlerimiz servis hizmeti sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanmanız için teknisyenlerimiz sizleri aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya bakımında nitelikli ve donanımlı servis hizmetinin adresi 444 14 94.
20 Jun 2011
122
Share Video

0:06
Alsancak Beko Servisi ^^''444 14 94''^^ Bakım ve Onarım Servisi Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ve profesyonellik ile hizmet alanında siz müşterilerimize daha mükemmel hizmeti sunabilmek için sürekli çalışmaktayız.Hizmet sektörü herkesin bildiği gibi canlı bir yapıda olup devamlı gelişim ve değişim istemektedir.Özel servis olarak bunun bilincinde olup bu dinamik yapı içerisinde devamlı gelişim ve değişim içindeyiz.Çalışanlarımız beyaz eşyalar konusunda profesyoneldir.Servis araçlarımız ve ekibimiz her türlü araç-gereç ile gerekli olan donanıma sahiptir.Bu sayede her tür tamir ve montaj en iyi bir şekilde yapılır. Güvenilir teknik servis için çağrı merkezini aramanız kafidir.Verilen hizmette değiştirilen yedek parça bir yıl garantilidir.Bu süre içinde siz müşterilerimizin karşılaşabileceği arızalarla eksiksiz bir şekilde ilgilenmekteyiz.Şirket olarak önceliğimiz kullandıgınız ürünlerin sorunsuz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.Güvenilir,kaliteli ve hızlı hizmetin adresi 444 14 94.
24 Jun 2011
130
Share Video

0:10
Alsancak Regal Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi birisi bozuldu. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize en kaliteyi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve tecrübeli çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek haldeyse sorununuz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise servisimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçip sizlere iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
172
Share Video

0:06
Alsancak LG Servis - 444 1 494 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri arızalandı. Böyle bir durumla karşılaştığınızda telaşlanmak yerine 444 1 494 numaralı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize hakettiğinizi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü evlerinizde pahalı eşyalar kategorisine girmiş elektronik eşyalarınızın sizler için öneminin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve profesyonel personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirilen yedek parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı servis vasıtalarına minimum sürede ileterek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde onarılabilecek haldeyse probleminiz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizat gerektiriyor ise merkez servisimize getirilip arızası çözüme ulaştırılacak tüm test işlemlerinden geçip siz değerli müşterilerimize iade edilecektir. Mükemmelliyet,güven ve yüksek kaliteye ucuza ulaşmanın tek yolu 444 1 494 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
11 Jul 2011
111
Share Video

0:05
Alsancak İndesit Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
7 Sep 2011
121
Share Video

0:05
Alsancak Bosch Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
8 Sep 2011
161
Share Video