Results for: emek Search Results
Family Filter:
4:50
70 yaşından sonra 55 sergi açan evini müzeye dönüştüren emekli ögretmenin trt2 de yayınlanan haberi
6 Mar 2007
1980
Share Video

3:40
1-A Sınıfı Okuma Bayramı Etkinliği Kapsamında Düzenlenen Sunu - Emek Dayanışması İlköğretim Okulu
29 Dec 2008
1456
Share Video

5:03
Erzincan üzümlü karakaya emekli korgeneral eğitime yardım
17 Oct 2009
660
Share Video

3:16
EMEKLİ ÖĞRETMENLER DE HATIRLANDI
26 Nov 2009
159
Share Video

1:56
Günlükte, darbeye zemin hazırlamak için yapılacaklar anlatılıyor. Belgedeki senaryo o kadar tanıdık ki... Tıpkı öncekilerde yaşananlar gibi... Günlükteki ifadelerden, darbeyle bitecek girişimin, bir plana bağlı olarak yapılacağı anlaşılıyordu. Dökümanda yer alan bilgiye göre, dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı, Emekli Orgeneral Aytaç Yalman açıkça 'hükümete muhtıra verelim' diye teklifte bulunmuş.
6 Dec 2009
456
Share Video

1:35
Emekli Savcı Şükrü Çalışkan
7 Feb 2010
259
Share Video

5:08
EMEKLİ ORGENERAL’İN VİLLASI ARANDI
23 Feb 2010
391
Share Video

1:25
EMEKLİ YAPMAK VAADİYLE DOLANDIRICILIK İDDİASI
5 Mar 2010
349
Share Video

3:15
*******www.alkollu**** Kimin adına çalıştığı ortaya çıktı! Ergenekon'un üçüncü iddianamesinin ek klasörlerinde, YARSAV'la ilgili dikkat çekici bir bilgi yer alıyor. Engin Aydın'la telefonda konuşan Ergenekon sanığı emekli Orgeneral Şener Eruygur, YARSAV Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'nu işaret ederek, "Bizim adamımız." ifadesini kullanıyor. Söz konusu görüşmede, Anıl Çeçen ve Ertuğrul Kazancı da aynı kategoride değerlendiriliyor. Aydın ile Eruygur arasında geçen 30 Mayıs 2008 tarihli telefon görüşmesi özetle şöyle: Aydın: Ömer Faruk Eminağaoğlu aradı beni. O güzel bir insandır, değerli bir çocuktur biliyorsunuz. Ona bu Anıl Çeçen'ler, işte Kazancı falan, benimle danışma kuruluna alıyoruz seni, listeye adını yazacağız demişler. Eruygur: O bizim adamımız oluyor. Aydın: Bana danıştı Ömer de sağolsun abi, 'Böyle bir teklif var, ne diyorsun?' dedi. Aman dedim ya, ne yapıyorsun? Sakın dedim biliyorsun Şener Paşa seni sever Ömer. 'Ben zaten düşünmüyorum da abi. Neler oluyor burada? Bunlar kim? Ayrı bir grup mu oldular? dedi. Eruygur: Orada görevlisiniz aman ha. Şimdi bu Ertuğrul pehlivan yani. Tamam sağol... Eğer o müsaade ediyorsa zaten bizim grubumuzda yer alır. Aydın: Her zaman dedim, bizimle berabersin, ayrı görmüyoruz dedim kendisine. ---Ergenekon,Emekli,Orgeneral,Mehmet Şener Eruygur,Rektörler,Emir Eri,Muamele--- ---YARSAV,Faruk Eminağaoğlu,Engin Aydın---
9 Mar 2010
654
Share Video

2:29
BODRUM'DA İLMEKLER "EMEK YOLU" İÇİN ATILDI
8 May 2010
236
Share Video

0:20
Emek Arçelik Servis ::(312)444 1 494:: Arçelik Servis Emek Emek Arçelik Servisi Beyaz eşya klima kombi elektronik elektrikli ev aletleri,buzdolabı,çamaşır makinası,bılaşık makinası tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri. Teknik Tamir Servisimiz 7/24 teknik destek hizmeti vermektedir. Artık Arızaları Sorun Etmeyin Bölge Servisi Çağırın Sizlere En Profesyonel Çözümü Sunacaktır. Hizmet Verdiğimiz Diğer Markalar Arçelik Servisi Beko Servisi Altus Servisi Arçelik Servisi Siemens Servisi Profilo Servisi Aeg Servisi Vestel Servisi Ariston Servisi İndesit Servisi Baymak Servisi Frigidaire Servisi White Westinghouse Servisi Electrolux Servisi General ELectric Servisi Simtel Servisi Miele Servisi Kelvinator Servisi Amana Servisi Hover Servisi Sharp Servisi Goldstar Servisi Teka Servisi Neff Servisi Samsung Servisi Regal Servisi Whirlpool Servisi Gaggenau Servisi Franke Servisi Vaillant Servisi Demirdöküm Servisi İhlas nectra Servisi Baxi Servisi Candy Servisi Philco Servisi Teba Servisi Klima Servisi Kombi Servisi Beyaz Eşya Servisi Termosifon Servisi Ufo Servisi Demirdöküm Kombi Servisi Kumtel Servisi Fakir Servisi Fantom Servisi Baymak kombi Servisi Baxi kombi Servisi Airfel klima Servisi Firstline Servisi Airfel Servisi Rowenta Servisi Rubenis klima Servisi Sanyo klima Servisi Baymak klima Servisi Carrier klima Servisi Daikin klima Servisi Electra klima Servisi General klima Servisi Lg klima Servisi Mitsubishi klima Servisi Profilo klima Servisi Americool klima Servisi Cartel klima Servisi Denki klima Servisi Falke klima Servisi Haier Klima Servisi Midea Klima Servisi Mitsubishi Electric Klima Servisi Sharp klima Servisi Toshiba klima Servisi Alarko klima Servisi Alarko kombi Servisi Buzdolabı Servisi Vaillant klima Servisi Vaillant kombi Servisi Özel Tamir Servisi.
17 Dec 2010
174
Share Video

0:10
Emek usta elektrikçi sizlerin tüm elektrik arızalarınıza ekonomik çözümler üreten bir firmadır. İnşaat sektöründe elektrik işleri yapan eski ve köklü olan firma sizlere 7/ gün 24 saat elektrik servis hizmeti veriyor. Emek elektrik arıza firmasını dilediğiniz zaman arayıp elektrik işleriniz için destek alabilirsiniz. Her biri alanında uzman elektrikçi kadrosuyla sizlere pratik ve ekonomik çözümler üretir.
29 Apr 2011
118
Share Video