Results for: evcil Search Results
Family Filter:
4:11
www.evcil.info www.onlineveteriner****
30 Jun 2010
235
Share Video

7:23
Hamsterimiz Yastık kaçmak için öyle bir uğraşıyor ki , öyle böyle değil. Acayip komik. Seyret sinirin geçsin. Yok böyle bir hamster.
25 Oct 2008
393
Share Video

1:38
My boxer and a puppy playing
3 Jun 2009
463
Share Video

6:55
Yaklaşık 400 bin vatandaşın kullandığı oyla seçilen ve klasik şehir hatları vapuruna en yakın tasarım olan 4 numaralı model, Türk tersanelerinde inşa edilmiş ve 23 Temmuz 2008 tarihinde yapılan törenle suya indirilmişti. İlk aşamada 5 adet üretilen 4 numaralı vapurların ilki olan Fatih’in ardından üçer ay ara ile diğer vapurlar hizmete girecek. Vapurların her birinin maliyeti 9,3 milyon dolar. Günümüz şehir hatları formuna en yakın model olan “Fatih” vapurunun boyu 68 metre, eni 13 metre uzunluğunda. 1800 yolcu kapasiteli ve 14 knot deniz mili hız yapabilen vapur, dünyanın en gelişmiş manevra güç ve kabiliyetine sahip teknik sistem ile donatıldı. Mevcut vapurlardan çok daha kısa zamanda seferlerini tamamlayabilecek olan gemi; 4 ana jeneratör, elektrik motoru tahrikli pervane sistemi, gelişmiş seyir cihazları ve yüksek ivmeli yavaşlama ve hızlanma özellikleri ile yüksek güvenlikte inşa edildi. Geniş ve ferah salon, panoramik camlar, iklimlendirme-klima sistemi ve minimum titreşime sahip geminin, üst, ön ve arkası bölümü açık dizayn edilerek geniş güverte alanları oluşturuldu. Otomatik kapı sistemi ve yolcu bölümünden ayrılan gemici halat mahalli ile yanaşma sırasında güvenlik riski sıfıra indirildi. Her türlü konforun düşünüldüğü vapur, minimum yakıt sarfiyatı ve ideal egzost emisyon değerleri ile de çevreci özelliğe sahip. Günümüz Şehir Hatları formuna en yakın model olan 4 numaralı vapurun teknik özellikleri; * Boyu 68 m, eni ise 13 m. olan vapur, 1.800 yolcu kapasiteli ve 14 knot deniz mili hız yapabiliyor. * Dünyanın en gelişmiş manevra gücüne ve kabiliyetine sahip sistemlerden birisiyle donatılan gemi, mevcut vapurlardan daha kısa zamanda seferlerini tamamlayacak. 4 ana jeneratör, elektrik motoru tahrikli Azimut Pervane Sistemi, gelişmiş seyir cihazları ve yüksek ivmeli yavaşlama ve hızlanma özellikleri ile de son derece güvenli. * Geniş ve ferah salon, panoramik camlar, klima sistemi ve minimum titreşime sahip geminin üst, ön ve arkası açık. Güvertede oturma yerleri mevcut ve otomatik kapı sistemi ile iskeleye yanaşmadan kapılar açılmayacak. * Her türlü konforun düşünüldüğü gemiler, ayrıca minimum yakıt sarfiyatı ve ideal egzost emisyon değerleri ile de çevreci özelliğe sahip. * İçinde; revir, bebek bakım odası, evcil hayvan barınakları, büfe, 6 adet plazma televizyon ve 1 adet DVD player, GPS üzerinden uyduya kilitlenebilen dijital anten sistemi gibi sosyal donatı alanlarının da bulunduğu gemilerde, fiziksel, görme ve işitme engelliler için de tasarımlar yeralıyor. Engelliler için uygun rampa, engelli tuvaleti, özel ışık ve ses düzeni zemin kaplaması gibi özellikler bunlardan bazıları. * Şehir Hatları konseptindeki ahşap sıcaklığını İstanbullular’a yaşatmayı sürdürmek için Afrika’dan getirilen 14 ton iroke ağacı menşeyli ahşap malzeme kullanıldı. * Yeni gemilerde, gemicilerin halat mahalli de yolculardan ayrılarak oluşabilecek herhangi bir tehlikenin önüne geçildi.
11 Feb 2009
1457
Share Video

0:46
Türkiye'nin en popüler ve en iyi portalı Joygame'in yeni MMORPG oyunu Kehanet Online. Binlerce görev, 5 kişilik 10 kişilik zindanlar, PVP sistemi, arenalar, devasa haritalar, evcil hayvanlar, yüzlerce binek, 32 sınıf, 5 ırk, mini oyunlar ve görsel şölen çok daha fazlası. Joygame kalitesi ile 7 / 24 hizmet hepsi Joygame Kehanet'te!
30 Jul 2011
356
Share Video