Results for: göztepe-servisi Search Results
Family Filter:
0:05
Gün içerisinde ev işlerinizi yapmanızda yararlandığınız elektronik cihazlar belli sebeplerden dolayı bozulabilir. Bu aksaklıklar günlük işlerin ertelenmesine sebebiyet verir. Bu yüzden arızaları giderecek profesyonelce çalışan bir servisten sevis hizmeti almanız gerekecek. Yani arızaları giderecek süratli ekonomik ve profesyonel bir firmadan destek almanız lazım. Böylece hem vakit hem de maddi olarak tasarruf sağlamış olursunuz. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
95
Share Video

0:39
Günlük ev işlerinizi yapmanızda fayda sağladığınız beyaz eşya, kombi, klima v.b. elektronik cihazlar belli sebeplerden bozulabilir. Bu tür problemler gün içinde yapacağınız işlerin ertelenmesine sebebiyet verir. Bu yüzden sorunları giderecek profesyonel yardım almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek süratli ekonomik ve profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekecek. Böylece hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlarsınız. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
32
Share Video

0:39
Evdeki günlük işlerinizi yapmak için faydalandığınız elektronik cihazlar belli nedenlerden bakım ve tamire gereksinim duyabilir. Bu tür aksaklıklar gün içinde yapacağınız işlerin ertelenmesine sebebiyet verir. Bu sebeple problemleri giderecek profesyonel destek almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek hızlı cep yakmayan ve profesyonelce çalışan bir firmadan destek almanız lazım. Bu şekilde hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
29
Share Video

0:08
Günlük ev işlerinizi yapmanızda faydalandığınız elektronik cihazlar belli sebeplerden ötürü bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilir. Bu tür sorunlar gün içerisinde yapacağınız işlerin aksamasına sebebiyet verir. Bu sebeple sorunları giderecek profesyonelce çalışan bir servisten yardım almanız gerekecek. Yani arızaları giderecek süratli ekonomik ve profesyonel bir firmadan destek almanız lazım. Bu şekilde hem zaman hem de maddi olarak tasarruf sağlarsınız. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
58
Share Video

0:06
Gün içerisinde ev işlerinizi yapmak için fayda sağladığınız elektronik cihazlar belli sebeplerden dolayı problem verbilir Bu arızalanmalar gün içerisinde yapacağınız işlerin ertelenmesine sebep olabilir. Bu yüzden problemleri giderecek profesyonel sevis hizmeti almanız gerekecek. Yani arızaları giderecek süratli cep yakmayan ve profesyonel bir firmadan destek almanız lazım. Bu şekilde hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlarsınız. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
71
Share Video

0:02
Günlük ev işlerinizi yapmanızda yararlandığınız elektronik cihazlar belli sebepler dolayısıyla arızalanabilir. Bu bozulmalar gün içerisinde yapacağınız işlerin ertelenmesine sebep olabilir. Bu sebeple arızaları giderecek profesyonel destek almanız gerekecek. Yani arızaları giderecek hızlı hesaplı ve profesyonelce çalışan bir firmadan destek almanız gerekecek. Böylece hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlarsınız. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
76
Share Video

0:02
Evdeki günlük işlerinizi yapmanızda yararlandığınız elektronik cihazlar belli sebeplerden ötürü tamire gereksinim duyabilir. Bu problemler günlük işlerinizin aksamasına neden olur. Bundan dolayı sorunları giderecek profesyonelce çalışan bir servisten destek almanız gerekecek. Yani problemleri giderecek süratli hesaplı ve profesyonel bir firmadan yardım almanız lazım. Böylece hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
95
Share Video

0:02
Evdeki günlük işlerinizi yapmak için faydalandığınız elektronik cihazlar belli sebeplerden dolayı bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilir. Bu problemler gün içerisinde yapacağınız işlerin ertelenmesine sebebiyet verir. Bu sebeple arızaları giderecek profesyonel yardım almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek süratli ekonomik ve profesyonelce çalışan bir firmadan yardım almanız gerekecek. Böylece hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
78
Share Video

0:02
Gün içerisinde ev işlerinizi yapmak için faydalandığınız elektronik cihazlar belli sebepler dolayısıyla sorun çıkarabilir Bu aksaklıklar günlük işlerinizin ertelenmesine sebebiyet verir. Bu yüzden arızaları giderecek profesyonel destek almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek süratli cep yakmayan ve profesyonelce çalışan bir firmadan destek almanız lazım. Böylece hem zaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi.Maarka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
24 Oct 2011
39
Share Video

0:12
Göztepe İndesit Servisi :(;444 1 494;): İndesit Göztepe Servisi İndesit teknik servisinde bir numarayız. 26 yıllık deneyim ve 1 yıllık parça garantimizle rakiplerimizden ayrılıyor ve 7/24 cağrı merkezimiz ile siz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapiyoruz.Göztepe İndesit Servisi olarak her türlü teknik destek işlerinize adayız. Bize bu numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz. 444 1 494 Göztepe İndesit Beyaz Eşya Servisi Göztepe İndesit Beyaz Eşya Özel Servisi Göztepe İndesit Beyaz Eşya Teknik Servis Göztepe İndesit Beyaz Eşya Onarımı Göztepe İndesit Beyaz Eşya Tamiri Göztepe İndesit Servisi Göztepe İndesit Beyaz Eşya Bakım Göztepe İndesit Özel Servisi Not: Özel Servis Göztepe , İndesit , Servisi
31 Jan 2011
112
Share Video

0:15
Göztepe Arçelik Servisi ϫ 444 1 494 ϫ Arçelik Göztepe Servisi Göztepe Arçelik Servisi ; Arçelik markalı tüm elektronik cihazlarınızla ilgili genel bakım ve teknik destek sağlamak için 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınınızda, meydana gelen arızaların keşfi ve en kısa sürede çözümü için özel eğitimli personelimizle yanınızdayız.Profesyonel ekibimizle siz değerli Göztepe Arçelik kullanıcılarımızı mağdur etmemek , sorunlarınıza çözüm olabilmek için 7/24 444 1 494 numaralı online çağrı merkezimizde sizlere hizmet vermeyi beklemekteyiz. Göztepe Arçelik Servisi ; 1 yıl parça garantisi , orijinal yedek parçaları , 26 yıllık tecrübesi , özel eğitimli personeli ve 7 gün 24 saat 444 1 494 numaralı online çağrı merkezi ile siz değerli kullanıcıların hizmetindedir. > Göztepe Arçelik çamaşır makinası servisi > Göztepe Arçelik bulaşık makinası bakımı > Göztepe Arçelik televizyon tamiri > Göztepe Arçelik buzdolabı onarımı > Göztepe Arçelik klima montajı Göztepe Arçelik Servisi , Arçelik , Arçelik Servisi , teknik , servis , onarım , bakım NOT : Özel Tamir Servisidir. (HSK) (ec)
5 Feb 2011
118
Share Video

0:03
Göztepe Aeg servisi 444 1 964 Aeg Göztepe servisi By:Atalay
4 Mar 2011
90
Share Video

0:03
Göztepe Aeg servisi 444 1 964 Aeg Göztepe servisi By:Atalay
4 Mar 2011
151
Share Video

0:05
Beyaz eşyalarınız için servis hizmetinde genelde var olan en büyük sorun cihazdan hizmet sonrası uzun süreli yararlanamamanız. Bunun nedeni ise doğru düzgün bir bakım ve onarım servisinden faydalanmamanızdır. Artık böylesine sorunlara elveda; çünkü özel servis olarak her zaman sizin yanınızdayız. Vizyonumuz memnun ettiğimiz müşterilerimizin arasına tüm beyaz eşya kullanıcılarının katılmasını sağlamak. Ürününüz bozulduğunda, istediğiniz zaman santralimize ulaşarak ve ne zaman uygunsanız, servisimizin o zaman gelmesini talep edebilirsiniz. Not: Özel beyaz eşya bakım ve onarım servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
18 Aug 2011
55
Share Video