Results for: göztepe-servisi Search Results
Family Filter:
0:21
Göztepe Bosch servis, bünyesinde ki uzman kadrosuyla siz Bosch beyaz eşya kullanıcılarına 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti veriyoruz. Göztepe merkez ofisimizden çıkan servis araçlarıyla arızalara yerinde müdahale ediyoruz. Yerinde halledilebilcek tüm arızalar için donanımımız mevcuttur. Aksi bir durumda cihazınız atölyeye alınırsa atölyede tamir edilip, tüm testleri yapıldıktan sonra size teslim edilir.
23 Jun 2011
69
Share Video

0:06
Göztepe Bosch Servisi ^^''444 14 94''^^ Bakım ve Onarım Servisi Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ve profesyonellik ile hizmet alanında siz müşterilerimize daha mükemmel hizmeti sunabilmek için sürekli çalışmaktayız.Hizmet sektörü herkesin bildiği gibi canlı bir yapıda olup devamlı gelişim ve değişim istemektedir.Özel servis olarak bunun bilincinde olup bu dinamik yapı içerisinde devamlı gelişim ve değişim içindeyiz.Çalışanlarımız beyaz eşyalar konusunda profesyoneldir.Servis araçlarımız ve ekibimiz her türlü araç-gereç ile gerekli olan donanıma sahiptir.Bu sayede her tür tamir ve montaj en iyi bir şekilde yapılır. Güvenilir teknik servis için çağrı merkezini aramanız kafidir.Verilen hizmette değiştirilen yedek parça bir yıl garantilidir.Bu süre içinde siz müşterilerimizin karşılaşabileceği arızalarla eksiksiz bir şekilde ilgilenmekteyiz.Şirket olarak önceliğimiz kullandıgınız ürünlerin sorunsuz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.Güvenilir,kaliteli ve hızlı hizmetin adresi 444 14 94.
24 Jun 2011
148
Share Video

0:10
Göztepe Arçelik Servisi ^^''444 14 94''^^ Bakım ve Onarım Servisi Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ve profesyonellik ile hizmet alanında siz müşterilerimize daha mükemmel hizmeti sunabilmek için sürekli çalışmaktayız.Hizmet sektörü herkesin bildiği gibi canlı bir yapıda olup devamlı gelişim ve değişim istemektedir.Özel servis olarak bunun bilincinde olup bu dinamik yapı içerisinde devamlı gelişim ve değişim içindeyiz.Çalışanlarımız beyaz eşyalar konusunda profesyoneldir.Servis araçlarımız ve ekibimiz her türlü araç-gereç ile gerekli olan donanıma sahiptir.Bu sayede her tür tamir ve montaj en iyi bir şekilde yapılır. Güvenilir teknik servis için çağrı merkezini aramanız kafidir.Verilen hizmette değiştirilen yedek parça bir yıl garantilidir.Bu süre içinde siz müşterilerimizin karşılaşabileceği arızalarla eksiksiz bir şekilde ilgilenmekteyiz.Şirket olarak önceliğimiz kullandıgınız ürünlerin sorunsuz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.Güvenilir,kaliteli ve hızlı hizmetin adresi 444 14 94.
25 Jun 2011
82
Share Video

0:06
Siemens Servis - 444 1 494 Oldu ki beyaz esyalarinizdan herhangi biri arizalandi. Boyle bir durumla karsilastiginizda panik olmak yerine 444 1 494 numarali servis numaramizi tuslayin. Bizler siz degerli musterilerimize hakettiginizi sunamk adina cabaliyoruz. Cunku kullanmis oldugumuz en pahali esya kategorisinde yer alan makinalarinizin siz degerli musterilerimiz icin oneminin bilincindeyiz. Musteri memnuniyetinin farkindaliginda olan ve deneyimli personel kadrosuyla islerini duzenli ve sistematik bir sekilde yurutmeye ozen gosteren firmamiza beyaz esyalarinizi guvenle emanet edebilirsiniz. Bilincsiz servis seciminizin cebinize ve urununuze malolabilecegini aklinizdan cikarmayin.Sundugumuz hizmete guvenimiz sonsuz olsada siz degerli musterilerimizin de guvenini devamliligini kazanmak icin iscilik ve degistirilen parcaya 1 yil garanti vaadediyoruz. 444 1 494 numarali merkezimizi arayip ariza bilginizi birakin. Call center personelimiz kaydinizi araclarimiza minimum surede ileterek adresinize ulasilacaktir. Ariza yerinde tamir edilebilecek durumda ise arizaniz cozume ulastirilacaktir. Problem farkli techizatlar gerektiriyor ise merkez servisimize getirilip arizasi cozume ulastirilacak tum test islemlerinden gecirilip siz degerli musterilerimize teslim edilecektir. Mukemmelliyet,guven ve yuksek kaliteye ucuza ulasmanin tek yolu 444 1 494 Ozel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
27 Jun 2011
185
Share Video

0:06
Siemens Servis - 444 1 494 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri arızalandı. Böyle bir durumla karşılaştığınızda panik olmak yerine 444 1 494 numaralı servis numaramızı tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize hakettiğinizi sunamk adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın siz değerli müşterilerimiz için öneminin bilincindeyiz. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve deneyimli personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminizin cebinize ve ürününüze malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada siz değerli müşterilerimizin de güvenini devamlılığını kazanmak için işçilik ve değiştirilen parçaya 1 yıl garanti vaadediyoruz. 444 1 494 numaralı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center personelimiz kaydınızı araçlarımıza minimum sürede ileterek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek durumda ise arızanız çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizatlar gerektiriyor ise merkez servisimize getirilip arızası çözüme ulaştırılacak tüm test işlemlerinden geçirilip siz değerli müşterilerimize teslim edilecektir. Mükemmelliyet,güven ve yüksek kaliteye ucuza ulaşmanın tek yolu 444 1 494 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
27 Jun 2011
150
Share Video

0:29
Göztepe Vestel Servis - 444 5 545 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri arızalandı. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda telaşlanmak yerine 444 5 545 numaralı merkezimizi arayın. özel beyaz eşya servisi olarak bizler sizlere en kalıcıyı vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan elektronik eşyalarınızın sizler için değerinin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve deneyimli personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güven ve metanetle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis tercihinin cüzdanınıza ve ürününüze malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de güvenini sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değişen yedek parçaya 12 ay garanti veriyoruz. 444 5 545 numaralı çağrı merkezimizi tuşlayıp arıza bilginizi bırakın. Call center personelimiz kaydınızı servis araçlarımıza minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde giderilebilcek haldeyse probleminiz çözüme ulaştırılacaktır. Arıza farklı teçhizat gerektiriyor ise servis merkezimize getirilip arızası onarılacak tüm test aşamalarından geçirilip siz değerli müşterilerimize iade edilecektir. Yüksek kalite, güvence ve mükemmele ucuza ulaşmanın tek yolu 444 5 545 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
2 Jul 2011
92
Share Video

0:06
Göztepe LG Servis - 444 1 494 Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri arızalandı. Böyle bir durumla karşılaştığınızda telaşlanmak yerine 444 1 494 numaralı merkezimizi tuşlayın. Bizler siz değerli müşterilerimize hakettiğinizi vermek adına çabalıyoruz. Çünkü evlerinizde pahalı eşyalar kategorisine girmiş elektronik eşyalarınızın sizler için öneminin farkındayız. Müşteri memnuniyetinin farkındalığında olan ve profesyonel personel kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis seçiminin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini aklınızdan çıkarmayın.Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de itimadını sürekliliğini kazanmak için işçilik ve değiştirilen yedek parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center elemanımız kaydınızı servis vasıtalarına minimum sürede ileterek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde onarılabilecek haldeyse probleminiz çözüme ulaştırılacaktır. Problem farklı teçhizat gerektiriyor ise merkez servisimize getirilip arızası çözüme ulaştırılacak tüm test işlemlerinden geçip siz değerli müşterilerimize iade edilecektir. Mükemmelliyet,güven ve yüksek kaliteye ucuza ulaşmanın tek yolu 444 1 494 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
11 Jul 2011
75
Share Video

0:19
kaliteli, hızlı, güvenli, ekonomik ve güler yüzlü hizmet için göztepe protherm servisimize 488 1 111 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için; *******www.kadikoyprothermservisi****
27 Jul 2011
248
Share Video

0:04
Göztepe Arçelik servisi olarak Göztepe bölgesinde 7/24 Arçelik servis hizmeti vermekteyiz.Göztepe bölgesinde oturuyor ve Arçelik Arçelik ürünler kullaniyorsaniz Göztepe Arçelik servisini arayabilirsiniz.Göztepe Arçelik servisi evlerinizde kullandiginiz Arçelik ürünlerin tamir ve bakimini yapmaktadir.Ozel servis olarak hizmet vermekteyiz.
16 Aug 2011
210
Share Video

0:04
27 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için İstanbul Taşdelen ve diğer ilçelerde 7 gün 24 saat aralıksız olarak Vestel özel servis hizmeti vermekteyiz. ~ Müşteri Odaklılık: Vizyon ve misyonumuzu ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz. Tüm müşterilerimize değer verir, onların itiyaçlarını anlamaya çalışırız. Göztepe İndesit Servisimizin telefon numarası: 444 1 494 Bizi arayarak İndesit Servis ekibimizden servis çağrısında bulunabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet için hemen arayın..!
17 Aug 2011
37
Share Video

0:24
kaliteli, hızlı, güvenli, ekonomik ve güler yüzlü hizmet için göztepe demirdöküm servisimize 592 88 88 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için; *******www.bagcilardemirdokumservisi****
18 Aug 2011
177
Share Video

0:09
Göztepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi, Arçelik Acil Servisleri arasında en eski|modern|gelişmiş|büyük|tecrübeli|hızlı| atölyelerden biri olan atölyemiz siz ayrıcalıklı Arçelik klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti. 1991 yılından beri müşteri portföyünü genişletmek için hizmet veren servisimizin şu an sahip olduğu müşteri listesi hiç bir özel serviste bulunmuyor. Garantili servis hizmeti veren ofisimizden istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Özel Göztepe Arçelik Teknik Servis, tecrübeli ustalarıyla, karşılaştığınız arızalara net çözüm getiriyor. Bulaşık makinesi gibi dairenizin önemli cihazlarını garantili bir şekilde onarıyoruz. Donanımlı servis araçlarımızla daima yanınızdayız.
29 Aug 2011
163
Share Video

0:33
Göztepe Bosch Servisi Siz Değerli Müşterilerimizi En İyi;En Hızlı;En Güvenilir Bir Şekilde Sizi Rahata Kavuşturmak İçin Tüm Ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir.Göztepe Arcelik servisi olarak Göztepe bolgesinde 7/24 Arcelik servis hizmeti vermekteyiz.Göztepe bolgesinde oturuyor ve Bosch markalı ürününüzde sorun yaşıyorsanız biz buradayız.
9 Sep 2011
1065
Share Video

0:15
Göztepe Arçelik Servis, Göztepe Arçelik Teknik Servisi, Servis Firmamız siz Göztepe semtindeki bütün Arçelik kullanıcılarına aynı gün içinde servis imkanı sunuyoruz. Semtteki en eski Arçelik servisi olan şirketimiz deneyimli ustalarıyla sorunlarınıza ekonomik çözümler getiriyor. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Firma bünyesinde ki uzman teknisyenler sorunlara kalıcı çözümler sunuyor. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkeziyle daima yanınızda olan firmamız Arçelik marka çamaşır ve bulaşık makinelerini yerinde tamir edecek bilgili teknisyenlere ve yedek parçalara sahiptir.
7 Sep 2011
140
Share Video

0:10
0216 527 91 27 Arçelik,Beko,Altus Göztepe Beyaz Eşya Servisi.22 Yıllık Tecrübesiyle,Profesyenel,Ekonomik ve Hızlı Teknik Servis Hizmeti Sunmaktadır. Onarımı Yapılan Tüm Ürünler,Orjinal Yedek Parça,1 Yıl Malzeme ve İşçilik Garantilidir. Bir Telefonla Servis Kapınızda,Bizi Arayın Size en Yakın Arçelik Servisi;Servis Ekibimizi Yönlendirelim. Arçelik,Beko,Servis Yedek parça Destek Telefonu 0216 527 91 27 Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Arçelik,Beko,Altus beyaz eşya servisi olarak servis verdiğimiz cihazlar: Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Fırın, Set Üstü Ocak
1 Mar 2012
174
Share Video

0:15
Arçelik Göztepe Servisi, uzman kadrosuyla siz Arçelik kullanıcılarına garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veren firmamız sorunlarınıza pratik çözümler getirir. Sektörün en modern firmalarından biri olan Göztepe Arçelik Servis, sizlere sadece bir telefon kadar uzak. Yıllardır Göztepe genelinde hizmet veren firmamızdan dilediğiniz zaman teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.
18 Aug 2011
76
Share Video