Results for: hasta-Çağrı Search Results
Family Filter:
6:35
Kriz anında yere yığılıp kaldınız ve telefona ulaşamıyorsunuz. Böyle bir durumda Umut Kolyenizin üzerindeki tuşa basmanız yeterlidir. HİS sizin yerinize önceden belirlenmiş 8 adet numarayı otmatik olarak arar. Peki güvenlik gerekçesiyle oldukça sağlam yapılmış kapınızı kim açacak?. İlk yardım ekibi eve ulaştığında zile basması yeterlidir. Kriz anında saniyelerin bile önemli olduğu durumda kapı HİS tarafından otomatik olarak açılacak* ve sistem kendisini resetleyecektir. Bundan sonra zil çalınması durumunda kapı açılmayacaktır. Ta ki Umut Kolyesine tekrar basılıncaya kadar. Ayrıca, gaz (doğal gaz/bütan/CO) kaçakları için uygundur.
16 Jun 2009
505
Share Video

0:41
Bindevre Mekatronik tarafından hastaneler için geliştirilen HemSiS-Mavi Kod ve Hemşire Çağrı Sistemi ile çağrıların nasıl yapıldığı görülmektedir. Çağrılar, Bilgisayar ile haberleşme tamamlandıktan sonra sesli ve görsel uyarılar yapılmaktadır(!!!). Yani bir tuşa basıldıktan sonra bilgisayar tamam seni duydum bilgisini geriye gönderdikten sonra cihaz üzerindeki ledler ve kapı üstü lambaları yanmaktadır.
6 Feb 2010
437
Share Video

5:24
Bindevre tarafından geliştrilen HemSiS, Mavi kod sistemi ve hemşire çağrı sistemlerinin bir arada bulunduğu kompact ve ekonomik bir akıllı sistemdir. Sistemin çalışması, demo set üzerinde tanıtılmaktadır. Sistem Hemşire çağrı, mavi Kod, Pempe Kod, ve Gri Kod (Siyah Kod) uygulamalarını içermektedir. Acil çağrılar kolayca yapılabilmektedir.
10 Feb 2010
476
Share Video

4:02
Bindevre Tarafından Geliştirilen HeSiS sisteminin kontrol programı tanıtılmaktadır.Hasta tarafından Hemşire çağrısının görüntülenmesi, kodlu çağrıların (Mavi Kod, Pembe Kod, Gri Kod / Siyah Kod) ekranda görüntülenmeleri çağrı sonlandırmalar izlenmektedir.
10 Feb 2010
289
Share Video