Results for: hemsis Search Results
Family Filter:
0:41
Bindevre Mekatronik tarafından hastaneler için geliştirilen HemSiS-Mavi Kod ve Hemşire Çağrı Sistemi ile çağrıların nasıl yapıldığı görülmektedir. Çağrılar, Bilgisayar ile haberleşme tamamlandıktan sonra sesli ve görsel uyarılar yapılmaktadır(!!!). Yani bir tuşa basıldıktan sonra bilgisayar tamam seni duydum bilgisini geriye gönderdikten sonra cihaz üzerindeki ledler ve kapı üstü lambaları yanmaktadır.
6 Feb 2010
444
Share Video

5:24
Bindevre tarafından geliştrilen HemSiS, Mavi kod sistemi ve hemşire çağrı sistemlerinin bir arada bulunduğu kompact ve ekonomik bir akıllı sistemdir. Sistemin çalışması, demo set üzerinde tanıtılmaktadır. Sistem Hemşire çağrı, mavi Kod, Pempe Kod, ve Gri Kod (Siyah Kod) uygulamalarını içermektedir. Acil çağrılar kolayca yapılabilmektedir.
10 Feb 2010
478
Share Video

4:02
Bindevre Tarafından Geliştirilen HeSiS sisteminin kontrol programı tanıtılmaktadır.Hasta tarafından Hemşire çağrısının görüntülenmesi, kodlu çağrıların (Mavi Kod, Pembe Kod, Gri Kod / Siyah Kod) ekranda görüntülenmeleri çağrı sonlandırmalar izlenmektedir.
10 Feb 2010
289
Share Video

1:18
Bindevre Tarafından Geliştirilen HeSiS sisteminin kontrol programı ile yapılan çağrıların raporlanması tanıtılmaktadır.Hasta tarafından Hemşire çağrılarının, kodlu çağrıların (Mavi Kod, Pembe Kod, Gri Kod / Siyah Kod) listelerinin alınması izlenmektedir.
11 Feb 2010
303
Share Video

1:26
Bindevre Tarafından Geliştirilen HeSiS sisteminin kontrol programı ile çağrı cihazlarına ileti gönderilmesi tanıtılmaktadır
11 Feb 2010
295
Share Video

1:33
"Causes Perdues" un premier roman Coup de Poing signé Gérard MERIC-CADOUREL. Disponible en Librairies et en Téléchargement sur : *******www.editions-persee.fr *******www.fnac**** *******www.amazon.fr REJOIGNEZ LE COMBAT SUR : *******facebook****/Causes.Perdues.le.Roman *******twitter****/Gerard_Meric_C *******www.meric-cadourel**** Conception : MEDIAGORA *******www.mediagora*** Production : TKM PROD *******www.tkmprod**** Réalisateurs : Florent OUAZAN & Galaad HEMSI Comédien : Mathéo CAPELLI
20 Apr 2012
255
Share Video