Results for: kÖrfez Search Results
Family Filter:
0:56
körfez gol gol gol * hodri meydan kocaelispor
18 Dec 2008
3492
Share Video

0:30
izmit körfez pisti görüntüleri
25 Jan 2009
711
Share Video

4:59
Kocaeli Forum Ortak Çalışma Grubu, Körfez İşgalcilerini Tespit Edip, Başbakan’a Rapor Sunacak... Vapur Gezisi Öncesi Çok sayıda sivil toplum kuruluşunun birleşmesiyle oluşan Kocaeli Forum Ortak Çalışma Grubu, Körfez sahillerinde gerçekleşen sahil işgallerini yerinde tespit edip, Başbakan’a rapor olarak sunmak amacıyla Atatürk isimli vapur ile denize açıldı. Kocaeli Sivil Toplum Kuruluş’larından geniş bir kesimin katıldığı gezide Körfez sahillerinin kıyı şeridini baştan sona gezilerek, işgalci durumundaki işyerleri yerinde tespit edildi. Marsiad Genel Başkanı Bahri Odabaş, Kocaeli’de sivil toplum kuruluşlarının artık uyandığını belirterek, gezi öncesi bir konuşma yaptı. Konuşmanın tam metni; ‘’Kıymetli katılımcılar. Kocaeli ve Türkiye yi çok yakından ilgilendiren önemli bir problemin çözümlenmesi amacıyla, tüm tarafların bir arada toplanarak durum tespiti yapabilmeleri için burada toplanmış bulunuyoruz. Körfezimizle ilgili problemleri hepimiz biliyoruz. Bu problemin kesin çözüme ulaşabilmesi için Kocaeli üniversitesi , sivil toplum kuruluşlarımız , belediye başkanlarımız, ilgili bürokratlarımız ve bizi temsilen Ankara ya gönderdiğimiz tüm milletvekillerimizi bu toplantıya davet ettik. Başta sayın valimiz olmak üzere tüm ilçe kaymakamlarımızı ve tüm ilçelerin belediye başkanlarının davet ettik. Ama şu ana kadar sayın valimizden ve kaymakamlarımızdan bir iştirak göremedik. İnşallah bundan sonra yapacağımız gezilere iştirak edeceklerini umuyorum. Bu olayı kamuoyu ile paylaşmak istiyorum Kocaeli de her ay ortak çalışma grubu olarak Cuma günü bir toplantı düzenliyoruz. Bu toplantılarda Kocaeli ve Türkiye nin gündeminde olan konuları görüşüyoruz ve alınan kararlar varsa bu kararları uygulamaya sokuyoruz. Bu toplantılarda limanlar ve tersanelerle ilgili problemler gündeme gelmiştir. Biz bu konuyu masaya yatırdık ve böyle bir gezi düzenleyerek bizzat basın ve yayın kuruluşlarımız kanalıyla şu anki durumumuz nedir ve gelecekte durumumuz ne olacak diyerek biz bunu tespit edip tüm tarafları bir araya getirelim dedik. İştirak edenlere teşekkür ediyorum. Arkadaşlar! 5 yıl önce buralarda insanlar yaşıyordu. 10 yıl önce de burada insanlar yaşıyordu. Ama ne 5, ne de 10 yıl evvel olan yöneticiler burada yok fakat biz hala buradayız. Dolayısıyla yapılan doğrular da yanlışlar da direk bizi ilgilendiriyor . Onun için en büyük güç kamuoyu gücüdür.Kamuoyu gücünün üstünde hiçbir güç yoktur. Halk olarak organize olup bu gücümüzü iyi ve doğru kullanmalıyız. Dolayısıyla bugün burada olmayanlar yarın mutlaka olacaklardır. Zannetmesinler ki bu saman alevidir gelip geçer. Böyle bir şey olamaz. Artık bundan sonra Türkiye’de her şey değişiyor. Sivil toplum uyandı ve organize oluyor. Bu kıyı bu ülke bu deniz hepimizin. Dolayısıyla bunların devamı gelecektir. Sırasıyla tüm tarafları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Bu gezinin körfezimiz için Kocaeli için hayırlara vesile olmasını diliyorum hepinize saygılar sunuyorum.’’
8 Jun 2009
435
Share Video

0:10
Körfez Arçelik Servisi *=*444 55 45*=* 7X24 Servis Daha kaliteli hizmet için kuruluş olarak edindiğimiz vizyon sizlerin sunulan hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde benca zamandır sürekli sorun çıkaran ve işlerinizi erteleten eşyalarınız artık siz müşterilere sorun teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde eşyanızda değişen parçalar ve işçilik bir sene garantilidir.Bunun yanında personelimiz hizmet sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanabilmeniz için teknisyenlerimiz sizleri aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7/24 hizmet sunan çağrı merkezimizi arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya tamirinde sorunsuz ve donanımlı hizmetin adresi 444 55 45.
14 May 2011
136
Share Video

0:10
Körfez Beko Servisi ((444 55 45)) 7X24 Acil Hizmet Daha kaliteli hizmet için kuruluş olarak edindiğimiz amaç siz müşterilerimizin verilen servis hizmeti esnasında ve sonrasında memnuniyetini sağlamaktır. Uzman çalışanlarımız sayesinde bu zamana kadar sürekli sorun çıkartan ve işlerinizi erteleten eşyalarınız artık sizlere sorun olmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette eşyanızda değiştirilen parçalar ile işçilik bir yıl garantilidir.Bunun yanında teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizleri bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezini arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya tamiratında nitelikli ve güvenilir hizmetin adresi 444 55 45.
14 May 2011
110
Share Video

0:10
Körfez Bosch Servisi ((444 55 45)) Bakım ve Onarım Servis Daha iyi hizmet için kuruluş olarak edindiğimiz amaç siz değerli müşterilerimizin verilen hizmet esnasında ve sonrasında memnun kalmasıdır. İşinde uzman çalışanlarımız ile bugüne kadar sürekli sorun çıkaran ve yaptığınız işleri erteleten beyaz eşyalarınız artık sizlere sorun oluşturmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verilen hizmette eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik bir sene garantilidir.Ayrıca çalışanlarımız servis hizmeti sonrası ürününüzü daha ergonomik kullanabilmeniz için teknikerlerimiz sizleri aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya tamiratında kaliteli ve donanımlı hizmetin adresi 444 55 45.
14 May 2011
148
Share Video

0:10
Körfez Profilo Servisi *=*444 55 45*=* 7X24 Hızır Servis Daha mükemmel servis hizmeti için şirket olarak edindiğimiz öncelik sizlerin sunulan hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Profesyonel teknikerlerimiz sayesinde bu zamana kadar sürekli sorun çıkaran ve yaptığınız işleri aksatan beyaz eşyalarınız artık siz değerli müşterilerimize sorun yaşatmaktan çok uzak.Özel servis olarak verilen hizmette ürününüzde değişen parçalar ile işçilik 1 yıl garantilidir.Ayrıca çalışanlarımız servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanmanız için teknikerlerimiz sizi bilgilendirmektedir.Firmamıza ulaşmak için 7-24 hizmet sunan çağrı merkezimizi arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakımında kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 55 45.
14 May 2011
94
Share Video

0:10
Körfez Siemens Servisi [(444 55 45)] Tamir Merkezi Daha mükemmel servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç sizlerin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnuniyetini sağlamaktır. Alanında uzman çalışanlarımız ile benca zamandır sürekli problem çıkartan ve yaptığınız işleri aksatan cihazlarınız bundan sonra sizlere sorun oluşturmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verilen hizmette ürününüzde değiştirilen parçalar ve işçilik bir yıl garantilidir.Bunun yanında personelimiz hizmet sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için personelimiz sizleri bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp arıza çağrı kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya bakım ve onarımında kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 55 45.
14 May 2011
96
Share Video

0:10
Körfez Indesit Servisi ((444 55 45)) Servis Daha nitelikli hizmet için kuruluş olarak edindiğimiz öncelik siz değerli müşterilerimizin sunulan hizmet esnasında ve sonrasında memnun kalmasıdır. Uzman teknisyenlerimiz ile bugüne kadar devamlı problem çıkartan ve yaptığınız işleri aksatan cihazlarınız artık siz müşterilerimize sorun teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette eşyanızda değiştirilen parçalar ve işçilik 1 sene garantilidir.Bunun yanında teknisyenlerimiz hizmet sonrası ürününüzü daha sağlıklı kullanmanız için çalışanlarımız sizi aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet sunan çağrı merkezimizi arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya tamiratında kaliteli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 55 45.
12 May 2011
113
Share Video

0:10
Körfez Sony Servis .:.:444 55 45:.:. Tamir Servis Daha nitelikli servis hizmeti için kuruluş olarak edindiğimiz amaç siz müşterilerin verilen servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Uzman çalışanlarımız sayesinde bu zamana kadar devamlı problem çıkaran ve yaptığınız işleri aksatan cihazlarınız bundan sonra siz müşterilere problem olmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verilen hizmette beyaz eşyanızda değişen parçalar ve işçilik 1 sene garantilidir.Ayrıca teknikerlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha ergonomik kullanabilmeniz için teknisyenlerimiz sizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezimizi arayıp arıza bildirim kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya bakım ve onarımında nitelikli ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 55 45.
17 May 2011
129
Share Video

0:10
Körfez Aeg Servis ^^''444 55 45''^^ Tamir Merkezi Daha nitelikli servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz öncelik siz müşterilerin sunulan servis hizmeti esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Uzman çalışanlarımız sayesinde benca zamandır devamlı sorun çıkartan ve yaptığınız işleri aksatan cihazlarınız artık siz değerli müşterilerimize sorun yaşatmaktan çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette ürününüzde değişen parçalar ve işçilik 1 sene garantilidir.Bunun yanında çalışanlarımız hizmet sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için teknikerlerimiz müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Bize ulaşmak için 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezini arayıp onarım bildirim kaydı bırakmanız yeterli. Beyaz eşya bakımında sorunsuz ve güvenilir hizmetin adresi 444 55 45.
20 May 2011
142
Share Video

0:10
Körfez Miele Electric Servis *=*444 55 45*=* Tamir Merkezi Daha mükemmel teknik servis için firma olarak edindiğimiz vizyon siz değerli müşterilerimizin verilen servis hizmeti esnasında ve sonrasında memnun kalmasıdır. Alanında uzman çalışanlarımız ile benca zamandır devamlı problem çıkartan ve işlerinizi erteleten cihazlarınız artık siz müşterilerimize problem yaşatmaktan çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde ürününüzde değiştirilen parçalar ve işçilik bir sene garantilidir.Ayrıca teknikerlerimiz hizmet sonrası ürünlerinizi daha sağlıklı kullanabilmeniz için teknisyenlerimiz müşterilerimizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7-24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp arıza bildirim kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya bakımında kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi 444 55 45.
25 May 2011
128
Share Video

0:17
Körfez Beko Servis &-444 14 94-& Tamir Servis Daha nitelikli teknik servis için şirket olarak edindiğimiz amaç siz müşterilerin sunulan hizmet esnasında ve daha sonrarasında memnun kalmasıdır. Alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde bu zamana kadar devamlı problem çıkaran ve işlerinizi erteleten cihazlarınız bundan sonra siz müşterilere sorun oluşturmaktan çok uzakta.Özel servis olarak verdiğimiz hizmette eşyanızda değişen parçalar ile işçilik bir yıl garantilidir.Ayrıca teknikerlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha ergonomik kullanabilmeniz için personelimiz siz müşterilerimizi aydınlatmaktadır.Firmamıza ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız kafi. Beyaz eşya onarımında sorunsuz ve güvenilir servis hizmetinin adresi 444 14 94.
4 Jun 2011
101
Share Video

0:10
Körfez Vestel Servis :;444 14 94;: 7x24 Servis Hizmeti Daha iyi servis hizmeti için firma olarak edindiğimiz amaç siz değerli müşterilerimizin verilen servis hizmeti esnasında ve sonrasında memnun kalmasıdır. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde benca zamandır devamlı problem çıkaran ve işlerinizi erteleten ürünleriniz artık sizlere problem teşkil etmekten çok uzak.Özel servis olarak verdiğimiz servis hizmetinde eşyanızda değişen parçalar ile işçilik bir yıl garantilidir.Ayrıca teknisyenlerimiz servis hizmeti sonrası ürünlerinizi daha ergonomik kullanabilmeniz için çalışanlarımız sizi bilgilendirmektedir.Bize ulaşmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayıp onarım çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Beyaz eşya bakımında sorunsuz ve güvenilir hizmetin adresi 444 14 94.
7 Jun 2011
57
Share Video