Results for: kazada Search Results
Family Filter:
1:07
Kazada kusurlu olsak bile kasko hasarı karşılar mı
17 Jul 2010
218
Share Video

3:15
balıkesirdeki kazada 2 polis şehit oldu
1 Jun 2008
2352
Share Video

3:39
Zor şartlara rağmen evlenmeyi başaran fakat ertesi gün feci bir kazada can veren iki aşık için arkadaşları Ayşegül tarafından yazılan şarkı.
1 Jul 2008
54608
Share Video

6:46
Ozan Arif - Körmüsün? Çok güzel söylemiş sevgili şairimiz... KÖRMÜSÜN Ey Türkoğlu... Kendine gel kendine! Devletini deliyorlar kör müsün? Düşmeyelim şu Batı`nın fendine Kırk elekten eliyorlar, kör müsün? Batı hep böyledir, borç verir önden, Vatan ister vatan, yurt ister senden. İktisadî yönden, coğrafi yönden, Kuşatmaya alıyorlar, kör müsün? Türkiye, Türklerden nasıl alınır? Hesabı yapanla dost mu olunur? Hangi dağda hangi maden bulunur, Bizden iyi biliyorlar, kör müsün? Batılı diyor ki `şu kanun gerek`, Biz de sanıyoruz bal ile börek. `İnsan hakkı`, `demokrasi` diyerek, Ne hainler buluyorlar, kör müsün? Hain çünkü; bunlar almış doları, Alınca Batı`ya vermiş yuları; Bunlar şu AB`nin kadim kulları! AB diye meliyorlar, kör müsün? Bazınız belki der; `kim bunlar, nerde?` Nerde deme nerde, bunlar her yerde; Şehirde, kazada, hatta köylerde, Akılları çeliyorlar, kör müsün? Bunların içinde kim yok ki, oof, of!. Kimisi medyatör, kimisi prof. Seçtiklerin bile kof çıktılar kof, Aynı telden çalıyorlar, kör müsün? Son seçimde vebal attın boynundan, Müslüman seçmiştin, emindin bundan!. Bunun bile haç çıkıyor koynundan, Frenk kıçı yalıyorlar, kör müsün? İşte bu AB`ci aydın(!) zevatlar; AB`yi överken göbeği çatlar!.. Pamuklar, yamuklar, bazı g...tlar, Ermenici oluyorlar, kör müsün? AB için her bağımız hiç artık, Kan bağıymış, dil bağıymış geç artık, Türkiye`de Türküm demek güç artık, Türk adını siliyorlar, kör müsün? AB ne yapıyor, bak vurup vurup?.. Mozaik diyorlar mermeri kırıp!.. Kürt`ü Türk`ten, Türk`ü Kürt`ten ayırıp, Dilim dilim diliyorlar, kör müsün?.. Sonra Kürt`ün çocuğunu kandırıp, `Hasan Sabbah` gibi tam inandırıp, Büyütüp besleyip, silahlandırıp, Üstümüze salıyorlar, kör müsün? Bırak be milletim, gafleti bırak! Aç gözünü artık, şu piçlere bak! Vatanında bayrağını yırtarak, Ay-Yıldız`ı yoluyorlar, kör müsün? Açık artık felakete gittiğin, Günden güne tükendiğin, bittiğin! Davul zurna ile asker ettiğin, Evlatların ölüyorlar, kör müsün? Kör müsün diyorum, hiç kızma, affet; Zıvanadan çıktım, nedir bu gaflet? Savaş var karşında devlet yok devlet, Sinsî sinsî geliyorlar, kör müsün? Bakın `yankiler`le verip el ele, Çakalken it oldu iki hergele!.. Talabani bile, Barzani bile, Paçamıza dalıyorlar, kör müsün? Zaten PKK`yı kuran da Batı, Kurup arkasında duran da Batı, Bizi sırtımızdan vuran da Batı!.. Ensemizde soluyorlar, kör müsün? Bitsin artık `dostuz, mostuz` mavalı, Gördük işte en dost olan düveli! Başımıza kim geçirdi çuvalı?!.. Bir de kıs kıs gülüyorlar, kör müsün? Vaşington, Brüksel, Strazburg, Roma, Arif, bunlar dost mu olur adama? Felaket tellalı değilim ama, Türkiye`yi bölüyorlar, kör müsün?!.. Ozan Arif
29 May 2009
66091
Share Video

4:05
Erzincan’da saat 22:30 sıralarında meydana gelen bir kamyon ve iki özel otomobilin karıştığı kazada bir askeri personel hayatını kaybederken, biri bebek ile 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan 1 yaşındaki bebek ile annesi Trabzon’a sevk edildi.
18 Sep 2009
2538
Share Video

2:17
Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen bir çarpışma testinde otomotiv endüstrisinin güvenlik konusunda 50 yılda ne kadar yol katettiği açıkça görülüyor. Testte yüzde 50 örtüşme ile önden çarpıştırılan 1595 Chevrolet Belair ve 2009 Chevrolet Malibu'dan elde edilen veriler incelendiğinde bir tabu da yıkıldı. Testin sonuçları incelendiğinde eski otomobillerin sanıldığı kadar güvenli olmadığı ve böyle bir kazada Chevrolet Malibu sürücüsünün dizinden önemsiz bir yara ile aracından yürüyerek çıkabileceği görülürken, Belair sürücüsünün ise olay yerinde hayatını kaybedeceği anlaşılıyor.
4 Nov 2009
750
Share Video

2:51
Muvazzaf Yarbay Ali Tatar Deniz Kuvvetleri'nde son iki yılda şüpheli şekilde ölen 6. subaydı. Bu subayların ortak noktası, darbe günlükleri, kafes planı, amirallere suikast ve Bahriye'deki yolsuzluk iddiaları ile ilgili çok şey biliyor olmalarıydı. 6 subayın ard arda ya şüpheli bir kazada ya da şüpheli bir intiharla hayatlarını kaybetmesi kafalarda kocaman soru işaretleri bıraktı. DENİZ'DE 6. ŞÜPHELİ ÖLÜM Oramirallere suikast planı ile ilgili suçlanan Muvazzaf Yarbay Ali Tatar'ın intiharı, Deniz Kuvvetleri'nde son iki yılda yaşanan 6. şüpheli ölüm vakası. "ORTAK HAFIZA" SUSTURULDU MU? Soru işaratleri ile dolu ilk olay 2 Mayıs 2007'de yaşandı. Emekli Deniz Albay Birol Atakan trafik kazasında hayatını kaybetti. Atakan, 28 Şubat sürecinde Oramiral Güven Erkaya ile çalışmıştı. Görevde olduğu dönemde eski Deniz Kuvvetleri Komutanları Yener Karahanoğlu ve Darbe Günlükleri'nin sahibi Özden Örnek arasında köprü görevi yaptığı ileri sürüldü. "ERGENEKON YAPILANMASINI BİLİYORDU" İddialara göre Atakan, Deniz Kuvvetleri'ndeki Ergenekoncu yapılanma hakkında çok önemli bilgilere sahipti ve atama ve terfileri de örgütün istekleri doğrultusunda yaptı. Kısacası milletin gözbebeği orduya sızan cuntacı yapılanmayı isim isim biliyordu. OTOPSİ RAPORUNDAKİ GERÇEK Yüzbaşı Olgun Vural'ın ölümü de kayıtlara intihar olarak geçti. Vural'ın, komutanlıktaki yapılanmayı deşifre eden listenin ortaya çıkmasından sorumlu tutulduğu iddia edildi. Muvazzaf subay, evinde intihar etmeden önce "Bulmacanın parçaları beni gösteriyor ama ben değilim" şeklinde bir not bırakmıştı. Ancak Olgun'un eşi ve kızı silah sesi duymadıklarını söyledi. Otopsi raporu da intihar olduğu söylenen olaydaki terslikleri ortaya koydu. Otopsi raporuna göre merminin küçük olması gereken giriş deliği büyük; Büyük olması gereken çıkış deliği ise küçüktü. ERDİL'İN RÜTBELERİNİ SÖKTÜRMÜŞTÜ Güney Deniz Saha Komutanlığı'nda görevli Hakim Yarbay Tanju Ünal ise makam odasında ölü bulundu. Olay, kamuoyuna intihar olarak yansıtıldı. Ünal, Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral İlhami Erdil'i yargılayan ve rütbelerinin sökülmesine karar veren askeri hakimdi. ULAŞTIĞI BİLGİLER NELER? Tabip Yarbay Nursal Gedik de resmi kayıtlara göre intihar etti. Kuzey Deniz Saha Komutanlığı'nda görevli Yarbay Gedik'in komutanlıkta dönen uyuşturucu ve kirli ilişkiler konusunda önemli bilgilere ulaştığı için öldürüldüğü öne sürülüyor. "DARBEYİ İHBAR EDEN SUBAY" Yarbay Ali Tatar'dan önce Deniz Kuvvetlerindeki son şaibeli ölüm daha iki ay önce yaşandı. Albay Ali Belgütay Varımlı var. Varımlı Sarıkız ve Ayışığı Darbe Planları'nı deşifre eden subaydı. İddiaya göre darbe çalışmalarından dönemin Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök'ü, Varımlı haberdar etmişti. İddia edilen ETÖ hakkında çok şey bildiği söylenen Varımlı da diğer 5 subay gibi şüpheli bir şekilde can verdi.
22 Dec 2009
1402
Share Video

1:30
Varşova'dan Moskova'ya doğru hareket eden Tu-154 model Polonya Cumhurbaşkanlığına ait uçak Rusya'nın başkenti Moskova'nın 375 kilometre batısında bulunan Smolensk kenti askeri havalimanına inmeye çalışırken düştü. TSİ 09:50'de meydana gelen feci kazada aralarında Polonya Cumhurbaşkanı Lech Kaczynski ve eşinin de bulunduğu 96 yolcunun tamamı hayatını kaybetti.
11 Apr 2010
997
Share Video