Results for: sultanahmet Search Results
Family Filter:
0:14
Sultanahmet bölgeside uzman çalışanlarımız ve orjinal Siemens yedek parçalarıyla Sultanahmet Siemens Servisi hizmetinizde. Sultanahmet Siemens Servisinin işi arızalanan Siemens ü rünlerinizin en kısa sürede ve en iyi şekilde onarımını ve bakımını yapmaktır. Bunun garantisi 27 yıllık hizmet geçmşimiz ve tabiki 1 yıllık ürün garantimizdir. Sultanahmet Siemens Servisi haftada 7 gün günde 24 saat hizmetinizde. Sultanahmet Siemens Servisi - H&C Teknik Servis Sultanahmet Siemens Tamiri - H&C Teknik Servis Sultanahmet Siemens Onarımı - H&C Teknik Servis Sultanahmet Siemens Montaj - H&C Teknik Servisi Sultanahmet Siemens Servisleri - H&C Teknik Servisi Sultanahmet Siemens Teknik Servisi - H&C Teknik Servisi
10 Dec 2010
157
Share Video

0:40
Sultanahmet Arçelik Servisi ( 0212 685 1 685 ) 7/24 Arçelik Teknik Servis İstanbul 'un en iyi Arçelik teknik servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Fırın Servisi, Ankastre bulaşık makinesi servisi, servisi ve klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.
24 Jan 2011
159
Share Video

0:10
'.' Sultanahmet Bosch Servisi ' 444 .1. 494 ' 7/24 Sultanahmet '.' Sultanahmet Bosch Servisi Bosch tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri. Tamir Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Artık Arızalarınız en kısa sürede çözülecek ve Bölge Servisi Çağırmanız yeterli Sizlere En Profesyonel Çözümü Sunacaktır.Bosch Servisi 27 Yıllık Tecrübesi Ve Özel Eğitimli Çalışanları İle Bütün Bosch Markalı Beyaz Elektronik Eşyalarınızın Tamirini, Bakımını Ve Onarımı Yapmak İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir. Hizmet Verdiğimiz Markalar : Sultanahmet Bosch Servisi Sultanahmet , Bosch , servisi , tamir Özel Servis Hizmetleri.
6 Mar 2011
150
Share Video

0:07
Sultanahmet Arçelik Servisi ::.444 1 494.:: Arçelik Servis Merkezi Sultanahmet Teknik Arçelik servis Sultanahmet ve çevresinde servislerimiz mevcuttur.Garantili yedek parça garantili servis sloganı ile servis sektöründe öncü firma olmayı başardı. Sultanahmet Arçelik Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sultanahmet Arçelik Teknik Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Sultanahmet Arçelik servis , Sultanahmet Arçelik servisi, Arçelik servis
9 Jun 2011
121
Share Video

0:29
Sultanahmet Siemens Servis - 444 1 494 - Tamir Servisi Oldu ki beyaz eşyalarınızdan herhangi biri arızalandı. Böyle bir durumla karşılaştığınızda telaşlanmak yerine 444 1 494 numaralı merkezimizi tuşlayın. özel beyaz eşya servisi olarak bizler siz değerli müşterilerimize en kalıcıyı vermek adına çabalıyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz en pahalı eşya kategorisinde yer alan makinalarınızın sizler için kıymetinin bilincindeyiz. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olan ve profesyonel çalışan kadrosuyla işlerini düzenli ve sistematik bir şekilde yürütmeye özen gösteren firmamıza beyaz eşyalarınızı güven ve metanetle teslim edebilirsiniz. Bilinçsiz servis tercihinin cüzdanınıza ve makinanıza malolabileceğini unutmayın!.Sunduğumuz hizmete güvenimiz sonsuz olsada sizlerin de güvenini devamlılığını kazanmak için işçilik ve değiştirmiş olduğumuz parçaya 12 ay garanti vaadediyoruz. 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi arayıp arıza bilginizi bırakın. Call center personelimiz kaydınızı servis araçlarına minimum sürede bildirerek adresinize ulaşılacaktır. Arıza yerinde tamir edilebilecek durumda ise sorununuz çözülecektir. Arıza farklı malzemeler gerektiriyor ise servis merkezimize getirilip arızası onarılacak tüm test işlemlerinden geçip siz değerli müşterilerimize teslim edilecektir. Mükemmelliyet,güven ve yüksek kalitenin en ucuz adresi: 444 1 494 ucuza ulaşmanın tek yolu 444 1 494 Özel Tamir Servisi Olarak Servis Hizmeti Vermekteyiz.
30 Jun 2011
140
Share Video

0:05
Sultanahmet Arçelik Servisi – 444 1 494 Tamir Servis Marka beyaz eşyanız mı bozuldu. Sakın paniklemeyin. 444 1 494 nolu numaramızı arayarak servis hizmeti isteyin. Sultanahmet Arçelik servisi olarak biz sizlere hizmet vermek için buradayız. Bizim en büyük düşüncemiz sizlere kaliteli ve hızlı hizmet vermektir. İstanbul bölgesinin her yerinde verdiğimiz bu hizmetler ile sizlerin de katkısı ile büyük bir firma olduğumuzu göstermekteyiz. Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.İDEALİMİZ ;DÜNYANIN HER YERİNE HİZMET GÖTÜRMEKTİR.
15 Jul 2011
147
Share Video

0:10
Sultanahmet Bosch Servisi – 444 14 94 Tamir Servis Bosch beyaz eşyanız mı arızalandı. Telaşa gerek yok. 444 14 94 nolu telefon numaramızı arayarak bizi ulaşın ve sorununuzu belirtin. Sultanahmet Bosch Servisi olarak müşterilerimize önem verir ve işimiz de profesyonel olduğumuzu her zaman gösteririz. İdealimiz sizlere vermiş olduğumuz hizmetler ile sizlerin beğenisini kazanmak ve yapmış olduğumuz iş ile sizlerin saygınızı kazanmaktır. İstanbul’un her bölgesin de verdiğimiz hizmetler ile sizlere beyaz eşya tamir ve onarımında çok büyük kolaylık sağlıyoruz. Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Tamir Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz. İDEALİMİZ ; DÜNYANIN HER YERİNE HİZMET GÖTÜRMEKTİR.
20 Jul 2011
100
Share Video

0:05
Sultanahmet Siemens Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
20 Aug 2011
138
Share Video

0:05
Sultanahmet Profilo Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
22 Aug 2011
136
Share Video

0:05
Sultanahmet Vestel Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
23 Aug 2011
106
Share Video

0:10
Sultanahmet Vaillant Servis 444 55 45 Servis Merkezi yılların verdiği deneyim ile siz değerli müşterilerimize 24 saat servis hizmeti sunmaktadır.. Klima kombi beyaz eşya ev aletleri teknik servis hizmetleri. Sultanahmet ve tüm semtleri dahil olmak üzere İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasındaki geniş hizmet alanımız ve sizlere daha hızlı servis ulaştırabilmek amacı ile geliştirmiş olduğumuz mobil gezici ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Sultanahmet Kombi Servisi Baymak Vaillant Alarko ve Demirdöküm Vaillantlı kombi ürünlerinizde bakım tamir onarım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Özel servis olarak hizmet vermekteyiz. ilanımızda adı geçen Vaillant tescilli olup ilgili firmaya aittir..
16 Sep 2011
123
Share Video

0:04
Sultanahmet Vestel Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
20 Sep 2011
127
Share Video

2:14
no commenttt
5 Dec 2009
312
Share Video

0:10
Telefunken Servis 444 55 45 Bakım ve Onarım Servisi Servis olarak öncelikle müşterilerimize önem verir sizlerin gereksinimlerini anlama ve kalıcı çözümler getirme yönünde çalışırız. Yenilikçi insiyatifimiz sayesinde sorunu çözerken kusursuzuyakalamaya dikkat ederiz..Deneme yanılma metoduylaolabilecek değişikliklere uyum sağlarız.Personelimize gerekli tüm araç gereç ve ihtiyaçlarını temin ederek pozitif olmalarına olanak veririz. karşımıza çıkabilecek sorunları önceden düşünerek gerekli çözümleri üretir ve müşterinin tekrar aynı problemle karşılaşmaması için gerekli tedbiri alırız. Sizler de kesin verimli ve kaliteli hizmeti en iyi şekilde almak istiyorsanız 444 55 45 numarayı çevirebilirsiniz..
25 Jun 2011
154
Share Video

0:05
Evlerde kullanılan en faydalı cihazlar muhakkak beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların evlerde sağlamış olduğu yararı göz önünde bulundurursak bu cihazların olmadığı bir hayat hem vakit hem de enerji kaybı olurdu. Hayatınızın içine bu denli giren ve hayatımızdan çıkaramayacağımız bu ürünlerin de insanlar gibi bakıma ihtiyacı vardır. Genelde her gün çalıştırılan beyaz eşyalar bakım yapılmadığında veya yanlış kullanıldığında zamanla zarar görür ve tamire gereksinim duyabilir. Beyaz eşyanızla alakalı problem ne olursa olsun, bizler özel bakım ve onarım servisi olarak mevcut arızaları uzman teknikerlerimiz ve donanımlı altyapımız ile en mükemmel biçimde çözmekteyiz. Beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım isteklerinizi firmamıza iletmeniz de çok kolay. İster 7-24 hizmet veren santralimizi arayın, ister internet sitemizden mail gönderin. Not: Özel beyaz eşya tamir servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
6 Sep 2011
106
Share Video

0:02
Günlük ev işlerinizi yapmanızda faydalandığınız beyaz eşya, kombi, klima v.b. elektronik cihazlar belli sebepler dolayısıyla bakım ve onarıma gereksinim duyabilir. Bu tür sorunlar gün içerisinde yapacağınız işlerin aksamasına sebebiyet verir. Bundan dolayı sorunları giderecek profesyonelce çalışan bir servisten destek almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek hızlı, ekonomik ve profesyonelce çalışan bir firmadan yardım almanız lazım. Böylece hemzaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz.Not: Özel beyaz eşya servisi. Marrka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
8 Oct 2011
124
Share Video