Results for: uzman Search Results
Family Filter:
1:58
göz tembelliği uzman açıklaması
18 Jul 2009
1376
Share Video

4:12
istanbul şişlide uzman bir dövmeci olan tattoo murat 5 yıldır profesyonel olarak istanbul şişlide dövme studyosu işletmekte ,,,,,,
20 Feb 2010
408
Share Video

0:20
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Acarkent merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Acarkent uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
131
Share Video

0:15
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Başıbüyük merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Başıbüyük uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
139
Share Video

0:10
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Beylerbeyi merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Beylerbeyi uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
146
Share Video

0:15
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Bulgurlu merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Bulgurlu uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
165
Share Video

0:15
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Caddebostan merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Caddebostan uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
123
Share Video

0:10
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Çakmak merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Çakmak uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
164
Share Video

0:20
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Çamlıca merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Çamlıca uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
132
Share Video

0:10
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Çamlık merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Çamlık uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
84
Share Video

0:10
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Çekmeköy merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Çekmeköy uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
76
Share Video

0:20
Sektörde 20. yılını devirmiş olan firmamız elektrik sorunlarınızda sizlere 7/24 kesintisiz hizmet veriyor. 1991 yılından beri Doğuşkent merkezde bulunan elektrikçi dükkanımızla avize montajı, sigorta montajı, korniş takme ve benzeri tüm işleri garantili olarak yapıyoruz. Elektrik sorunlarına uzman kadromuzla kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Güleryüzlü çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için tüm hünerlerini kullanarak elektrik sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyor. Doğuşkent uzman elektrikçi olarak yıllardır hizmet veren firmamız son derece deneyimli kadrosuyla her türlü elektrik işlerinizde sizlere profesyonel destek veriyor.
10 May 2011
92
Share Video