Results for: valy Search Results
Family Filter:
1:24
Polar RS-300 sd pulsikell - *******www.pulsikell.ee Sportimine on väga lõbus tegevus, kui sa soovid oma treeninguid nautida ja oma keha paremini tundma õppida, siis Polar RS-300 sd on õige abiline. RS-300 sd pulsikellaga on võimalik testida oma hetke füüsilist vormi ja saavutada oma eesmärgid kiiremini. 2013 Polar RS-300 sd pulsikell on loodud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke näidates sulle füüsilise pinge taset ja treeningu intensiivsust. RS-300 sd omadused on näiteks: saad FlowLinki abil väga lihtsalt oma treeningu andmeid kanda polarpersonaltrainer**** veebikeskkonda ja juhendab RS-300 sd sind treenima õige intensiivsusega. Vali oma lemmik musta ja oranži RS-300 sd vahel. Polar RS-300 sd komplekt sisaldab Polar RS-300 sd treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Polar WearLink + vööandur. Enne Polar RS-300 sd kasutuselevõttu, aktiveeri pulsikell hoides vabalt valitud nuppu all. Kui kell on kord aktiveeritud, siis seda enam välja lülitada ei saa Et treenida õigesti ja jälgida oma edusamme, testi enne Polar RS-300 sd pulsikellaga treeningute alustamist oma hetke füüsilist vormi. Võimalikult efektiivseks treeningu tulemuste mõõtmiseks: niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist ja ühenda saatja kummipaelaga, enne rihma peale panemist. Sa saad jälgida igat detaili oma treeningu kohta kella ekraanilt. Näiteks: RS-300 sd hoiab sind alati õiges tempos ja õpetab kuidas turvaliselt treenida ja RS-300 sd ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu. Peale treeninguid kuivata ja hoia kummipaela ja vööanduri saatjat teineteisest eraldi, et maksimeerida patarei eluiga. Enim küsitud küsimused Polar RS-300 sd pulsikella kohta. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. K: Kas Polar RS-300 sd on veekindel? V: Jah, Polar RS-300 sd on veekindel ja sobib ujumiseks. K: Kuidas hoolitseda oma RS-300 sd eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. Kontrolli RS-300 sd ja teiste Polar pulsikellade saadavust meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar RS-300 sd meie e-poest *******www.pulsikell.ee juba täna ja vii oma treeningud täiesti uuele tasemele.. Polar RS-300 sd pulsikella tellimine meie e-poest *******www.pulsikell.ee on kiire ja lihtne.
31 Mar 2013
349
Share Video

1:16
FT 80 spordikell - *******www.pulsikell.ee Sportimine tekitab sinus head enesetunnet. Polar FT 80 pulsikellaga saad jälgida oma edusamme, esitada väljakutseid ja püstitada eesmärke. Treenides FT 80 pulsikellaga, omad täielikku kontrolli oma keha üle. Uus 2013 Polar FT 80 on suurepärane mitmel moel. Mõned pulsikella omadustest on näiteks: saad treeningul keskenduda ainult kõige tähtsamatele asjadele ja võtta treeningust maksimumi ja abistab FT 80 sind oma keha vormis hoida. POLARFT80COLORS FT 80 pakendist on kaasas Polar WearLink®+ vööandur ja Polar FlowLink® andmesideseade . Enne Polar FT 80 pulsikellaga treeningute alustamist, vali mõõtühikuteks meetrid. Konsulteerige arstiga enne tõsisema spordiga tegelema hakkamist, vältimaks terviseriske. Enne, kui alustad trenni tegemist Polar FT 80 pulsikellaga ja viid oma treeningud uuele tasemele: pane vööandur ümber rindkere, rinnalihastest allapoole ja kinnita kummipaela teine ots haagiga ja õigeks treenimiseks ja oma edusammude jälgimiseks, saad FT 80 abiga teha Polar Fitness Testi . Pulsikellaga treenides: FT 80 ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu ja näed ekraanil igas vaates oma treeningu kestvust. Peale treeninguid kuivata ja hoia kummipaela ja vööanduri saatjat teineteisest eraldi, et maksimeerida patarei eluiga. Küsimused ja vastused Polar FT 80 pulsikella kohta. K: Kuidas ma saaksin oma FT 80 eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks. K: Kas Polar FT 80 on veekindel? V: Jah, Polar FT 80 on veekindel ja sobib ujumiseks. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie veebilehelt *******www.pulsikell.ee, kus saad FT 80 kõrval näha ka teisi Polar tooteid. Oma isikliku FT 80 soetamine on imelihtne meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie e-poest *******www.pulsikell.ee.
31 Mar 2013
291
Share Video

1:16
Polar FT-80 must - *******www.pulsikell.ee Regulaarne spordiga tegelemine aitab sul püsida vormis ja süstib sinusse positiivsust. Polar FT-80 must motiveerib sind rohkem treenima ja uusi eesmärke seadma. Kiireim ja lihtsaim viis parandada oma füüsilist vormi ja võtta oma treeningutest maksimumi on Polar FT-80 must 2013 abil. FT-80 must omaduste hulgas on näiteks: lisaseadmena saadaval oleva GPS- ja jooksuanduriga, näitab FT-80 must sulle kiirust ja treeningu kestvust ja saad iga nädala tagant eraldi kokkuvõtte oma viimase nädala saavutuste kohta POLARFT80COLORS Polar FT-80 must komplekt sisaldab Polar WearLink®+ vööandur ja Polar FT-80 must treeningkompuuter . Enne Polar FT-80 must pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma kaal ja pikkus. Konsulteerige arstiga enne tõsisema spordiga tegelema hakkamist, vältimaks terviseriske. Enne treeningutega alustamist, vaata veebist tutvustavaid videoid ja parimate tulemuste saavutamiseks: FT-80 must pulsikellaga saad valida oma treeningute eesmärki ja saada selle järgi vastavaid juhendeid, vailge:• Improve fitness, kui eesmärgiks on oma praeguse kardiovaskulaarse (hõlmab südant ja veresooni) võimekuse parandamine ja sul on võimalik regulaarselt treenida.• Maximize fitness, kui eesmärgiks on maksimaalselt tõsta oma praegust kardiovaskulaarse võimekuse taset ja sa olete treeninud regulaarselt vähemalt 10-12 nädala jooksul ning treenimine peaaegu iga päev pole sinu jaoks probleem. ja pane peale WearLink vööandur. Sa saad jälgida igat detaili oma treeningu kohta kella ekraanilt. Näiteks: FT-80 must ekraanilt saad jälgida oma pulssi ja sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja . Peale treeninguid hoolitse ka oma pulsikella eest, ära jäta seda õhku mitteläbilaskvast materjalist ümbrisesse (kilekotti või spordikotti) ega kokku elektrit juhtivate materjalidega (märg käterätt). Küsimused, mis on tekkinud FT-80 must kasutajatel. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Kas Polar FT-80 must on veekindel? V: Jah, Polar FT-80 must on veekindel ja sobib ujumiseks. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie veebilehelt *******www.pulsikell.ee, kus saad FT-80 must kõrval näha ka teisi Polar tooteid. Osta oma isiklik Polar FT-80 must meie e-poest *******www.pulsikell.ee juba täna ja vii oma treeningud täiesti uuele tasemele.. Tule külasta meie e-poodi *******www.pulsikell.ee ja telli oma isiklik Polar FT-80 must!
1 Apr 2013
250
Share Video

1:19
Polar RCX-5 jooksu pulsikell - *******www.pulsikell.ee Enamus inimesi armastavad sportimist. Polar RCX-5 jooksu pulsikellaga on treenimine veelgi lõbusam ja rahuldust pakkuv. RCX-5 jooksu salvestab ja kuvab treeningu ajal südame löögisageduse ja muud andmed ja sa saad jälgida igat etappi oma treeningust. Uus 2013 Polar RCX-5 jooksu on suurepärane mitmel moel. Mõned pulsikella omadustest on näiteks: salvestab RCX-5 jooksu automaatselt kuni 99 treeningfaili koos kokkuvõtetega, mille abil on kerge jälgida oma edusamme, võrreldes erinevate treeningute tulemusi omavahel ja on su treeningud veelgi lõbusamad. RCX-5 jooksu värvivalikust on saadaval must ja punane. Polar RCX-5 jooksu komplekt sisaldab Polar WearLink+ vööandur ja Polar RCX-5 jooksu treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid. Enne Polar RCX-5 jooksu pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma kaal ja pikkus. Kui tunned treeningu ajal ootamatut valu või suuremat väsimust, soovitame koheselt treening lõpetada või jätkata väiksema koormusega. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et RCX-5 jooksu saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: sea kummipaela pikkus nii, et see oleks ümber tihedalt, kuid mugavalt ja õigeks treenimiseks ja oma edusammude jälgimiseks, saad RCX-5 jooksu abiga teha Polar Fitness Testi Polar RCX-5 jooksu pulsikellaga on treeningud lihtsad ja lõbusad. Kas teadsid et treeningu ajal: lisaseadmena saadaval oleva kiirusanduriga, näitab RCX-5 jooksu sulle läbitud vahemaad: treening, ring, rännak ja kokku ja näed ekraanil igas vaates oma treeningu kestvust. Peale treeninguid pese kummipaela pesumasinas enne pikemaks ajaks seisma jätmist. Küsimused, mis on tekkinud RCX-5 jooksu kasutajatel. K: Kui täpne on kaloriarvestus treeningu ajal? V: Kaloriarvestus on väga täpne, kuna arvestatakse sinu sisestatud ja salvestatud isiklike andmete järgi. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. K: Miks peaksin kandma oma treeningandmed veebikeskkonda? V: Veebikeskkonnas saad veel detailsemalt näha oma treeningtulemusi ja võrrelda neid graafilistes tabelites. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie veebilehelt *******www.pulsikell.ee, kus saad RCX-5 jooksu kõrval näha ka teisi Polar tooteid. Polar RCX-5 jooksu pulsikella saad osta meie e-poest *******www.pulsikell.ee. RCX-5 jooksu pulsikella abiga on sinu treeningud nüüdsest põhjalikud, läbimõeldud ja täpselt sinu keha ja eesmärkide järgi koostatud. Me oleme teenindanud juba tuhandeid kliente ja oleme valmis sinu tellimuse jaoks.
2 Apr 2013
385
Share Video

1:20
RS300X hind pulsikell - *******www.pulsikell.ee Olenemata mis spordialaga te tegelete ja kas olete algaja, kesktasemel või juba edasijõudnud sportlane, Polar RS300X hind pulsikell aitab sul treenida efektiivsemalt. Treenides RS300X hind südamemonitoriga, saavutate oma eesmärgid kiiremini ja õpite oma keha paremini tundma. Uusimal Polar RS300X hind 2013 pulsikellal on palju häid omadusi. Mõned kella omadustest on näiteks: näitab RS300X hind sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kokkuvõtet ja näitab RS300X hind sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kestvuse ja põletatud kalorite arvu. Vali oma lemmik musta ja oranži RS300X hind vahel. Soetades endale Polar RS300X hind pulsikella, leiate pakendist Polar RS300X hind treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Kasutusjuhend . Enne Polar RS300X hind pulsikella kasutusele võtmist, siseta palun oma andmed, et kell saaks arvutada sinu treeningu efektiivsust.. Enne kui alustad treeningut Polar RS300X hind pulsikellaga, konsulteeri arstiga vältimaks tervise probleeme. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et RS300X hind saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks ja veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka. Treeningu ajal hoiab sind õigel tempol, kui su pulss läheb liiga kiireks ja lisaseadmena saadaval oleva GPS- ja kiirusanduriga, näitab RS300X hind sulle kiirust ja distantsi. Pese kummipaela regulaarselt pesumasinas temperatuuril 40ºC/104ºF (vähealt iga viie kasutuskorra järel). Enim küsitud küsimused Polar RS300X hind pulsikella kohta. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Kuidas ma saaksin oma RS300X hind eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Miks pean arvestama kella järgi kui kõvasti ja kui palju treenida. Kas ma ei võiks lihtsat usaldada oma keha ja sisetunnet? V: Kui treenid liiga intensiivselt on risk kiiresti läbi põleda. Kui treenid liiga õrnalt, ei pruugi sa saavutada soovitud tulemusi. Oluline on leida õige tasakaal treeningutel ja parim viis selleks on treenida pulsikellaga ja treenida targalt. Polar RS300X hind ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Polar RS300X hind pulsikella ostmine on lihtne ja kiire meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Paljud spordisõbrad on leidnud meie e-poest *******www.pulsikell.ee omale asendamatu abilise, tule ja leia ka endale sobilik!
2 Apr 2013
572
Share Video

1:16
Polar FT 40 Naiste randmevastuvõtja - *******www.pulsikell.ee Regulaarne spordiga tegelemine aitab sul püsida vormis ja süstib sinusse positiivsust. Polar FT 40 Naiste motiveerib sind rohkem treenima ja uusi eesmärke seadma. 2013 Polar FT 40 Naiste pulsikell on loodud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke näidates sulle füüsilise pinge taset ja treeningu intensiivsust. FT 40 Naiste omadused on näiteks: arvutab FT 40 Naiste sulle peale igat sessiooni treeningu keskmise ja maksimaalse südame löögisageduse ja näitab FT 40 Naiste sulle peale igat treeningut ekraanil treeningu kokkuvõtet. Vali oma lemmik naiste kell musta ja valge FT 40 Naiste vahel. Meestele on pakkuda musta värvi pulsikella. FT 40 Naiste pakendist on kaasas Kasutusjuhend ja Polar FT 40 Naiste treeningkompuuter . Enne Polar FT 40 Naiste kasutuselevõttu, aktiveeri pulsikell hoides vabalt valitud nuppu all. Kui kell on kord aktiveeritud, siis seda enam välja lülitada ei saa Kui tunned treeningu ajal ootamatut valu või suuremat väsimust, soovitame koheselt treening lõpetada või jätkata väiksema koormusega. Enne treeningute alustamist Polar FT 40 Naiste pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: ühenda saatja kummipaelaga, enne rihma peale panemist ja kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks. Polar FT 40 Naiste pulsikell elab treeningu ajal kaasa sinu igale sammule, näiteks: Polar FT 40 Naiste salvestab ja kuvab treeningu ajal südamelööke ja teisi treeningandmeid ja FT 40 Naiste ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu. Pese kummipaela regulaarselt pesumasinas temperatuuril 40ºC/104ºF (vähealt iga viie kasutuskorra järel). Küsimused ja vastused Polar FT 40 Naiste pulsikella kohta. K: Kuidas kanda oma treeninguandmeid üle kellast veebikeskkonda? V: Polar FlowLink abil saate väga lihtsalt kanda andmed veebikeskkonda polarpersonaltrainer****. K: Kuidas ma saaksin oma FT 40 Naiste eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Miks pean arvestama kella järgi kui kõvasti ja kui palju treenida. Kas ma ei võiks lihtsat usaldada oma keha ja sisetunnet? V: Kui treenid liiga intensiivselt on risk kiiresti läbi põleda. Kui treenid liiga õrnalt, ei pruugi sa saavutada soovitud tulemusi. Oluline on leida õige tasakaal treeningutel ja parim viis selleks on treenida pulsikellaga ja treenida targalt. Polar FT 40 Naiste on saadaval meie e-poes *******www.pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar FT 40 Naiste pulsikell juba täna *******www.pulsikell.ee e-poest ja treeni veel efektiivsemalt. Kiireim ja lihtsaim viis osta ka endale Polar FT 40 Naiste pulsikell, on see tellida meie e-poest *******www.pulsikell.ee!
2 Apr 2013
495
Share Video

1:16
FT40 F spordikell - *******www.pulsikell.ee Spordiga tegelemine aitab sul parandada oma üldfüüsilist vormi. Kasuta Polar FT40 F pulsikella oma edusammude jälgimiseks ja motivatsiooni kõrgel hoidmiseks. FT40 F aitab sul oma treeninguid täiustada ja annab sulle kasulikku tagasisidet edusammude kohta. Uus 2013 Polar FT40 F on suurepärane mitmel moel. Mõned pulsikella omadustest on näiteks: saad treeningul keskenduda ainult kõige tähtsamatele asjadele ja võtta treeningust maksimumi. ja on imelihtne alustada südame löögisagedusel põhinevaid treeninguid. Vali oma lemmik musta ja valge FT40 F vahel. Polar FT40 F karbis on Polar WearLink®+ vööandur ja Polar FT40 F treeningkompuuter . Enne Polar FT40 F pulsikella kasutusele võtmist, siseta palun oma andmed, et kell saaks arvutada sinu treeningu efektiivsust.. Kui tunned treeningu ajal ootamatut valu või suuremat väsimust, soovitame koheselt treening lõpetada või jätkata väiksema koormusega. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et FT40 F saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist ja pane vööandur ümber rindkere, rinnalihastest allapoole ja kinnita kummipaela teine ots haagiga. Polar FT40 F pulsikellaga omad sa täielikku kontrolli oma keha üle ja saad jälgida treeningu efektiivsust. Näiteks: FT40 F ekraanilt saad jälgida kalorikulu ja saad ka jälgida, millal võid koormust tõsta, et kalorikulu suurendada ja FT40 F hoiab sind alati õiges tempos ja õpetab kuidas turvaliselt treenida. Peale treeninguid kuivata ja hoia kummipaela ja vööanduri saatjat teineteisest eraldi, et maksimeerida patarei eluiga. Enim küsitud küsimused Polar FT40 F pulsikella kohta. K: Kuidas hoolitseda oma FT40 F eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. K: Kui kaua peaks treenima, et näha oma võimekuse paranemist? V: Aeroobse võimekuse märgatavaks paranemiseks on vajalik regulaarne treenimine keskmiselt kuue nädala jooksul. Selleks, et oma aeroobset võimekust kõige efektiivsemal viisil parandada, tuleb Teil treenida suuri lihasgruppe. K: Miks peaksin kandma oma treeningandmed veebikeskkonda? V: Veebikeskkonnas saad veel detailsemalt näha oma treeningtulemusi ja võrrelda neid graafilistes tabelites. Polar FT40 F ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Alusta oma füüsilise vormi parandamisega juba täna ja muretse oma isiklik Polar FT40 F meie e-poest *******www.pulsikell.ee. Paljud spordisõbrad on leidnud meie e-poest *******www.pulsikell.ee omale asendamatu abilise, tule ja leia ka endale sobilik!
5 Apr 2013
233
Share Video

1:21
Polar RS-300 - *******www.pulsikell.ee Spordiga tegelemine hoiab sinu keha vormis ja tervise tugevana. Polar RS-300 pulsikell annab kasulikke juhiseid oma vormi parandamise ja suurima kasuteguriga treenimise kohta. RS-300 on sulle suureks abiks, kui alustad raskemate treeningutega või kui soovid jälgida oma tavapärase treeningu kulgu pulsikella ekraanilt. 2013 Polar RS-300 pulsikell on loodud selleks, et aidata sul saavutada oma eesmärke näidates sulle füüsilise pinge taset ja treeningu intensiivsust. RS-300 omadused on näiteks: on su treeningud veelgi lõbusamad ja salvestab RS-300 automaatselt kuni 99 ringi tulemused. Saadaval on värvid must ja oranž. Soetades endale Polar RS-300 pulsikella, leiate pakendist Polar RS-300 treeningkompuuter + mõnedel mudelitel erinevad sensorid ja Polar WearLink + vööandur. Enne Polar RS-300 pulsikellaga treeningute alustamist, vali mõõtühikuteks meetrid. Treeningutest maksimaalse efektiivsuse saavutamine ei tähenda treenimist kauem ja kõvemini. Sellise põhimõttega treenimine võib sinu kehale hoopis halvasti mõjuda. Õppides treenima südamerütmi järgi ja tsoonides, jälgides oma puhkeaegu ja lisades natukene teadust oma treeningutele viib kiiresti arusaamisele, et enam ei pea iga kord end piitsutama ja viimse hingetõmbeni rabelema, et oma eesmärke saavutama. Tark treening hoiab sinu keha ja aitab oma eesmärgid kiiremini saavutada. Enne treeninguid sisesta oma andmed, et RS-300 saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks ja veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka. Polar RS-300 pulsikell elab treeningu ajal kaasa sinu igale sammule, näiteks: näed ekraanil igas vaates oma treeningu kestvust ja sinu treeningu efektiivsus kuvatakse ekraanil kogu treeningu aja. Peale treeningut vajuta nuppu BACK, et peatada treeningu andmete salvestamine. Enim küsitud küsimused Polar RS-300 pulsikella kohta. K: Miks pean pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest? V: Et maksimeerida patarei tööiga. Soojus ja niiskus võivad hoida elektroodid aktiveerituna ja see kulutab patareisi. K: Kas Polar RS-300 on veekindel? V: Jah, Polar RS-300 on veekindel ja sobib ujumiseks. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks. Vali oma lemmik Polar pulsikell meie veebilehelt *******www.pulsikell.ee, kus saad RS-300 kõrval näha ka teisi Polar tooteid. Osta oma isiklik Polar RS-300 meie e-poest *******www.pulsikell.ee juba täna ja vii oma treeningud täiesti uuele tasemele.. Kiireim ja lihtsaim viis osta ka endale Polar RS-300 pulsikell, on see tellida meie e-poest *******www.pulsikell.ee!
5 Apr 2013
459
Share Video

4:46
www.amma.ro 1.De-ar fi s-o iau de la-nceput nu am nimic de pierdut oooooo Oare toate fetele profita de dragoste Nu pot uita privirea ta cand ma rugam de tine nu plecaaaaa Nu pot uita privirea ta ai profitat de bunatatea meaaaaaaa R:Doua vorbe spuse fara rost au stricat tot ce a fost frumos De unde atata rautate lailailaila cata dragoste am pus in toate Doua vorbe spuse fara rost au stricat tot ce a fost frumos De unde atata rautate lailailaila cata dragoste am pus in toate te 2.Nimic nu te multumea de ce nu-mi dadeam seama oooooo Faceam totul pentru tine dar tu te jucai cu mine Nu pot uita privirea ta cand ma rugam de tine nu plecaaaaa Nu pot uita privirea ta ai profitat de bunatatea meaaaaaaa R:Doua vorbe spuse fara rost au stricat tot ce a fost frumos De unde atata rautate lailailaila cata dragoste am pus in toate Doua vorbe spuse fara rost au stricat tot ce a fost frumos De unde atata rautate lailailaila cata dragoste am pus in toate . LUME REA, LUME REA,Mor dupa tine, VAI DE VIATA MEA, M-AM NASCUT CU MIR IN FRUNTE,Sunt singur si plang,Jumatate tu jumatate eu,AM O VORBA ASA MARE,CE VAD OCHII MEI,IN BLUGI ESTI ADEVARATA, FATA lui ADRIAN MINUNE canta la HAPPY HOUR,ADRIAN MINUNE & ASU - 10 POZE , Ce miracol ce minune ,MA RIDIC SI FAC BANI,as vrea sa ajung la inima ta , LeLe & Adrian Minune - Dade, dade,This is the life, Dan Bursuc & Adrian Minune & Florin Salam (Acasa tv) , Adrian Minune si Florin Salam - Live la Rubi spoitoru Carmen Serban si Adrian Minune - Cand imi spui ca ma iubestii,, Carmen Serban si Adrian Minune - Mor dupa tine, ELIS ARMEANCA & ADRIAN MINUNE - TE IUBESC,AM SA BAG 2 ZIARE LIVE Nu mai vreau sa stiu nimic de tine,Leo de la Strehaia,Ma refac si fac bani multi ,LIVE LA BIO BIO, Florin Salam si Adrian Minune - Profita acum, DENISA SI ADRIAN MINUNE - Cu tine viata mea, Vali Vijelie cu Adrian Minune si Costi - Of of of mor toti tigani Live Club The Boss Timisoara 2012 , Improvizatie & Vara nu Dorm ( Exclusiv 2012 ) , ADRIAN MINUNE & FLORIN CERCEL - IMI PLACE SA MA PREFAC (BIO BIO LA MANELE) Singura dintre femei Adrian Minune si Marius Olandezu - E nunta lu' fata mea (Septembrie 2012) ADRIAN MINUNE - N-AM CUM SA TE IERT IN VIATA MEA (HAPPY HOUR) FLORIN SALAM & MIHAITA PITICU & ADRIAN MINUNE - BANII SCHIMBA FRATII, Mi-e dor de tine si tie nu Nu stiu Doamne ce i cu mine,TATA TATA, DADE DADE, Adrian Minune - Te iubesc din Corason LIVE Club LM, e noapte si e tarziu,TRAIM VIATA FERICITA (BIO BIO LA MANELE) ,rubyTraim viata fericita (La Sefor) Cristina Cristina (manele vechi) FLORIN SALAM, NICOLAE GUTA SI ADRIAN MINUNE - intr-un colt,Stau si plang in fata ta,Mandra floare trandafir,LIVIU PUSTIU - VINO SA MI DAI IUBIRE,in lacrimi voi veni la nunta ta 2012 , Andra a cântat alaturi de Adrian Minune E noapte si e târziu pentru sotul ei, Maruta,Te plac toate fetele 2012, CLAUDIA SI ADRIAN MINUNE - PANA NU PIERZI PE CINEVA ,stii ca te-am iubit prea mult , MIHAITA PITICU & ADRIAN MINUNE - DUTE SI FA-TI VIATA ,Am un milion [LIVE] , Susanu , Adrian Minune - Nu trece o zi Pepe Canta Alaturi de Andra si Adrian Minune La Nunta Lui La dușmanii mei 2012, Bogdan Artistu si Adrian Minune - Smecher haladit,Adrian Minune si Roxana Printesa Ardealului - Nu spun vorbe la misto,Nu-i da un pahar cu apa,FORMATIA MARINICA NAMOL & ADRIAN MINUNE - ca frunza fara pom ,Plange inima Buzunarul tau e in Coma, ADRIAN MINUNE SALI OKKA LIVE IN ROMANIA 2012,Vorbesc cu inima mea, ADRIAN MINUNE cu SORIN TALENT si FORMATIA MARINICA NAMOL - Fara tine nu sunt om ,duc viata de barosan ,danseaza (diskoteka boom) ,Fericirea mi-o gasesc langa fratii mei Live Florin Salam,Adrian Minune-Vorbe Criminale ADRIAN MINUNE & VALI VIJELIE & PEPE - As da zile de la mine,Cand nu esti tu As vrea sa-ajung la inima ta Te astept noapte si zi ,Daca Viata Mea Azi S-ar Termina 2012 DOMNISOARA & HAIDE VINO VINO (LIVE LA CASCADA) ,zece vieti Adrian minune si Gina Lincan ,ruby N-am cum sa te iert in viata mea Am o fata top model, (Sunt un tata batranel) Chef de chef,ROXANA PRINTESA ARDEALULUI - TARCOALE, Te iubesc [HappyHour] 2012 Adrian Minune & Sorinel Pustiu - Stau si rad pe seama voastra, MUHARREM AHMETI EDVIN TAYJUN ERVIN GOXI AYDIN OKKA BIRTHDAY ADRIAN MINUNE MIHAITA PITICU & ADRIAN MINUNE - CU TINE Doua vorbe, Cand sunt in bratele tale,adrian minune & andra - e noapte si e tarziu live, Asa sunt zilele mele,TE IUBESC TE IUBESC 2012 don genove & susanu - Plangeai langa mine Iubirea mea suprema Nu am doua vieti Numele tau de azi il voi uita FRUMUSETE SI DULCETA (BIO BIO LA MANELE) ruby Dau dolari si marci si lei Vara Nu Dorm 2012 Domnisoara,Adrian minune si Andra la nunta lui pepe cu Raluca Hai saruta-ma E Sofisticata-2012, Florin Salam si Adrian Minune - Noi dam bani cu valiza ,
11 Jul 2013
5428
Share Video

1:04:24
Allies for Everyone - Bite My Tongue (Kohra's Vocal Dreamwork) Miss Tara - F#ck (Original Mix) Björk - Mutual Core (Nicolas Rada Remix) Abel Pons - Back Home (Original Mix) Gareth Walker - Turn Around YokoO - Nefelibata Sebas Ramis, Jay Son - Ninety Six YokoO - Vali DJ Favorite & DJ Kharitonov - Do You Wanna House Martello Bros. - Shady Call Mario Neha - Dancing Under Stars Fuentes - Leafy Thoughts (Original Mix) Daniel Hecke, Joe De Renzo - Acid Ronny Rox - Freak (Original Mix) Tali Freaks - Set the Sun Tony Schwery - The Pink Panther Ivo C - Soft Dance Marga Sol, Darles Flow - Orientalion Giddyhead - There Came (Superlounge Remix)
10 Feb 2019
483
Share Video