Results for: yıkımı Search Results
Family Filter:
1:26
CASE 695 Super R Kepçe İle Ev Yıkımı 2008 Part 3 12/04/2008 Kurfalı Köyü / Silivri alipasalierkan...........
19 May 2009
1215
Share Video

2:36
Sapanca Kırkpınar Havaalanı Yıkımı
13 Apr 2010
1162
Share Video

5:22
coa koyunun nasıl yıkıldıgına dıkkat edın arkadaslar her gun bole koyler yıkıyorum
28 Jul 2008
868
Share Video

0:10
kepçe yıkım
9 Feb 2009
377
Share Video

1:45
150m uzunluğunda, 5 açıklıktan oluşan metro geçitinin sökülmesi işinde 700 tonluk vinç, 30 tonluk ekskavatör, 1 adette beko-loder kullanılmıştır. İş, çalışan bir metro hattının üzerinde yapılmıştır. Yıkım, demolition, ekskavatör, excavator, yatık bina, yamuk bina, yıkımcı, www.mtkinsaat****, www.mtka****.tr, www.mka****, MTKA İnşaat Yıkım ve Enkaz Kaldırma Hizmetleri LTD ŞTİ, MTKA International Buildings Demolition LLC, İstanbul, Abu Dhabi, UAE, Turkey
6 Dec 2009
427
Share Video

0:57
bina yikimi building down turkey denizli
13 Dec 2006
26390
Share Video

0:48
İstanbul halı yıkama alanında diğer illerimize göre çok gelişmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul’da en iyi halı yıkama yapan firma ödülünü de halkımızın teveccühü ile kazanmış bulunmaktayız. Ata Halı Yıkama hizmetinizde.
6 Dec 2019
23
Share Video

0:44
Siirt’te yıkımı çalışmaları yapılan bir binanın aniden çökmesi sonucu enkaz altında kalan 5 içi yaralı halde kurtarıldı.
11 May 2009
456
Share Video

4:17
Çukurbağ çalışmaları tekrar başladı Çukurbağ Mahallesi Bahariye Caddesi üzerinde bulunan kazı kurtarma alanındaki tarihi çalışmalara tekrar başlandı. İlk çalışmalar olarak yaklaşık 2 hafta kadar önce tarihi kazı alanı üzerindeki eski bir evin yıkımı gerçekleştirilmiş fakat kazı çalışmalarına ne zaman başlanacağı açıklanmamıştı. Tarihi doku üzerindeki cüruf tabir edilen kaba örtünün kaldırılması sonrası elle ve işçilik olarak yapılacak olan kazı çalışmalarıa geçileceği öğrenildi. Böylece, Kocaeli’nde daha önce Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca kamulaştırılan, üzerinde metruk bir bina bulunan yaklaşık 450 metrekarelik alanda arkeolojik kazı için temizlik çalışmalarına başlandı. Çukurbağ Mahallesi Bahariye Sokak’ta bulunan binanın yıkılması için başlatılan çalışmalara nezaret eden Kocaeli Müze Müdürü personeli, henüz kazı çalışmalarına başlamadıklarını, şu anda çevrenin güvenlik ve temizliğini sağlamaya çalıştıklarını bildirdi. İzmit Gaz Dağıtım A.Ş., İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi, Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. ile Türk Telekom yetkililerinin gerekli çalışmaları yaptıktan sonra binanın kendilerine teslim edildiğini belirtiler: ”Alan üzerindeki betonarme binanın tablalarını alınıp, alan arkeolojik kazıya hazır hale getiriliyor. Temizlik çalışmalarının ardından şartların uygun olduğu bir dönemde arkeolojik kazıya başlamaları planlanacak. Binanın diğer tarafında üzerinde koruma anlamlı örtü tabakasının bulunduğu bir kazı alanı daha var. Gerekli ön çalışmalar yapılmadan başlanacak bir kazıda define çukurları oluşabilir. Buna fırsat tanınmak istenmediği için, alan üzerindeki bina uzun süre bu şekilde tutuldu. Bölgede yapılan ön kazı çalışmalarında Roma dönemine ait zafer tanrıçası figürü, kalkanlı asker panosu ile kadın başı heykeli gün yüzüne çıkarılmış, çıkarılan eserler İzmit Arkeoloji ve Etnografya Müzesinde sergilenmişti. Ören yeri yapabiliriz İzmit Çukurbağ Mahallesi’nde kazı çalışmaları, kazı alanın üzerinde bulunan otların ve kiklopik temel taşlarının kaldırılmasıyla başlatıldı. Kazı alanında bulunan düzgün kesimli dikdörtgen temel taşları kepçe ile kenara alınıyor. Bu bölgenin ören yeri olabileceği bildirildi. İş makinelerinin kazı alanına girmiyor, ancak kenardan tahliye işlemine yardımcı oluyor. Ondan sonra kazı çalışmaları ‘’elle’’ yapılacak.
24 Jul 2009
1763
Share Video

0:40
Raw Video: Demolition in Turkey Goes Wrong Demolition Fail video courtesy of the BBC turkey demolition raw video takla atan çankırı un fabrikası yıkım yıkımı controlled demolition error mistake failure disaster funny
3 Oct 2009
950
Share Video