Results for: yenibosna-vaillant Search Results
Family Filter:
0:05
Yenibosna Vaillant Servis Beyaz esyalariniz için bakim ve tamir servis hizmetinde genelde ortaya çikan en büyük aksaklik üründen hizmet sonrasi uzun vadeli yararlanamamaniz. sebebiyet veren sey ise dogru düzgün bir sirketten faydalanmamanizdir. Artik böyle problemlere elveda; çünkü özel servis olarak artik sizin yaninizdayiz. Vizyonumuz memnun ettigimiz saygideger müsterilerimizin arasina tüm beyaz esya kullanicilarinin katilmasini saglamak. Ürününüz problem çikardigi an, arzuladiginiz zaman santralimize ulasarak ve siz ne zaman müsaitseniz, servisimizin o zaman gelmesini isteyebilirsiniz. Not: Özel beyaz esya bakim ve onarim servisi. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
9 Sep 2011
98
Share Video

0:10
Yenibosna Vaillant Servis 444 1 494 Servis Merkezi yılların verdiği deneyim ile siz değerli müşterilerimize 24 saat servis hizmeti sunmaktadır.. Klima kombi beyaz eşya ev aletleri teknik servis hizmetleri. Yenibosna ve tüm semtleri dahil olmak üzere İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasındaki geniş hizmet alanımız ve sizlere daha hızlı servis ulaştırabilmek amacı ile geliştirmiş olduğumuz mobil gezici ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Yenibosna KOmbi Servisi Baymak Vaillant Alarko ve Demirdöküm Vaillantlı kombi ürünlerinizde bakım tamir onarım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Özel servis olarak hizmet vermekteyiz. ilanımızda adı geçen Vaillant tescilli olup ilgili firmaya aittir..
16 Sep 2011
72
Share Video

0:02
Evlerde mevcut olan en yararlı ürünler kesinlikle beyaz eşyalardır. Beyaz eşyaların evinizde sağlamış olduğu kolaylığı baz alırsak onlarsız bir yaşam hem zaman hem de enerji kaybı olurdu. Yaşamımızın içine bu kadar giren ve hayatımızdan çıkaramayacağımız bu ürünlerin de insanlar gibi bakım görmeye ihtiyacı vardır. Genelde her gün çalıştırılmakta olan bu cihazlar periyodik bakım görmediğinde veya yanlış kullanıldığında vakitle yıpranır ve arıza çıkarabilir. Not: Özel beyaz eşya tamir servisi. Marrka tescilli olup ilgili firmaya aittir.Not:-Özel servis- -Marka-tescilli-olup-ilgili-firmaya-aittir.-
8 Oct 2011
110
Share Video

0:09
Günlük ev işlerinizi yapmanızda faydalandığınız elektronik cihazlar belli sebeplerden ötürü sorun verebilir. Bu arızalanmalar günlük işlerinizin ertelenmesine sebebiyet verir. Bundan dolayı problemleri giderecek profesyonelce çalışan bir servisten servis hizmeti almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek hızlı, ekonomik ve profesyonelce çalışan bir firmadan destek almanız gerekecek. Bu şekilde hemvakit hem de maddi olarak tasarruf sağlamış olursunuz.Not: Özel beyaz eşya servisi. Marrka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
15 Oct 2011
66
Share Video

0:01
Günlük ev işlerinizi yapmanızda faydalandığınız beyaz eşya, kombi, klima v.b. elektronik cihazlar belli sebepler dolayısıyla bakım ve onarıma gereksinim duyabilir. Bu tür sorunlar gün içerisinde yapacağınız işlerin aksamasına sebebiyet verir. Bundan dolayı sorunları giderecek profesyonelce çalışan bir servisten destek almanız gerekecek. Yani sorunları giderecek hızlı, ekonomik ve profesyonelce çalışan bir firmadan yardım almanız lazım. Böylece hemzaman hem de parasal olarak tasarruf sağlamış olursunuz.Not: Özel beyaz eşya servisi. Marrka tescilli olup ilgili firmaya aittir.
18 Oct 2011
55
Share Video

0:09
Klima Servisi
25 Jul 2011
131
Share Video

0:10
Yenibosna Kombi Servisi: 0212 426 84 47- ariston- eca, baykan Yenibosna Demirdöküm Kombi teknik servis işlemi konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle marka bağımsız gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un Yenibosna neredeyse her noktasına, her marka Demirdöküm Kombi servisi için servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir. .Yenibosna Demirdöküm Kombi müşterilerine acil Demirdöküm Kombi servis hizmeti sunar ve acil hizmet için ek bir ücret yada diğer firmalara göre daha fazla ücret talep etmez. Yenibosna süsler, Yenibosna alarko, Yenibosna emko, Yenibosna demirdöküm, Yenibosna ariston, Yenibosna falke, Yenibosna ocean, Yenibosna dolçevita, Yenibosna baykan, Yenibosna royal, Yenibosna maktek, Yenibosna protherm, Yenibosna vaillant, Yenibosna immergas, yetsan, brülör, hidrofor, dab, gökçe, arçelik, beko, ferroli, güneş, ay, yıldız, unical, baxi,eca,fellini,bosch, beretta, termoteknik,etna,buderus,alaska,leopard,Yenibosna
10 Sep 2011
352
Share Video