Results for: yer Search Results
Family Filter:
3:46
Interview with Cevat Yerli from Crytek about upcoming title, Crysis
13 Nov 2007
5818
Share Video

0:25
narkozfilm fragman kısafilm festival yabancı yerli numanciper
9 Feb 2008
1880
Share Video

4:03
Sert rock altyapı üzerinde duyarlı sözlerinin hızla akıp gittiği Kadına Yer Ver Dünya'da Yakup ve Ceza, kadına yönelik şiddeti erkek gözüyle yorumluyor.
27 May 2008
233
Share Video

3:58
Kadına Yer Ver Dünya 2. albümümüz Kaos'un Nisan ayında piyasaya çıkan CD versiyonunda yer alan ve Ceza'yla birlikte seslendirdiğimiz Kadına Yer Ver Dünya şarkısının klibi müzik televizyonlarında yayında. Klibimizi Selin Esin yönetti, sponsorumuz Caldion ise bu çok ciddiye alınması gereken konuda yaratmak istediğimiz farkındalığa destek oldu. Bu konuyu bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alma hassasiyetini gösterdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yakup ve Caldion'un bu konudaki işbirliği farklı projelerle devam edecek. www.yakup-rock****
4 Jan 2009
6433
Share Video

2:44
Askerlerimize Hain Saldırının Yapıldığı Yer
14 Aug 2008
387
Share Video

2:58
KVP - Memati ilk kez tokat yer
19 Sep 2008
196
Share Video

4:16
Ceza - Yerli Plaka Üstüme iyilik saðlýk a dostlar, ceza rap yapar çok kötü toslar, boxlarýnýza bak ama alýn a foslar, dostlarýnýza yakýn olun a be kozlar, elinize geçti neredesin a popstar, lossva salonu ayakkabý boyar kostar az konuþana kurdele takacaklar kara tahtayada ceza yazacaklar, yükselen ben deðilim bak asansör, þayet beni uçarken gördüysen senin gözün kör, peþimde onlarca yalaka sahte dost var, eninde sonunda yalnýz býrakan o dostlar, bi bakim derken þöle ben içine girdim öyle bu ortam iþte böyle bu nasýl iþ söyle, ipi kopmuþ alemin çivisi çýkmýþ dillerin inadým inat giderim tersine dilim fenerim, yol uzun ve pek dikenli çok uzun lan ben tükendim, yoksunum bi çare kimi zamanda yalnýzým avare gezdim, bak ne hale geldim, kim nasýl baktýysa öyle gördü ben buyum, nokta koyduk bitti, her bi yandan çektiler þu etime saplý kancalarý ve her gün engel ettiler, belli var bi korkularý bu yerli plaka korkutur, herkez sanar dengimdir, kimse bilmez ancak Ceza nefrettende eskidir (Nakarat) Plaka yerli bak sýrtý terli çok, ve baþý dertli vah eski hali yok Ne olacak Wow wow wowwww Yükselen ben deðilim bak alçalan duvarlar (2x) Öyle dar bi yerdeyim ki dünyam pek küçüldü, tek bir yanlýþ çok gözüktü, geldi günler hep gürültü, pek sýkýntý çekti millet, sabreden kazandý, benimle raks edenlerin kaçýnda var yürek bi çok çakal rapin önünde tek bilek, bi çok kanal taraflý yazdý gasteler yalan ve çok samimi dostlarým var, en önemlisiyse biliyorum ki yükselen ben deðilim alçalan duvarlar sadece ve sadece çok fazla dikkat çektik bu taktik deðildi, genede kapladý herkezi panik buna tanýk olan her genç tarihi yazsýn bi iþe yaramazsa bu durur en alt katta bi bakmýþsýn teker teker dökülmüþ tüm dostlar ne ad nede sanýn kalýr ve unutulur gidersin yükselirken ekmek yerken yere düþerken saçmalarsýn hiç süren yok suyun ýsýndý güneþ doðdu kuyu kazýlmaz (Nakarat) Plaka yerli bak sýrtý terli çok, ve baþý dertli vah eski hali yok Ne olacak Wow wow wowwww Yükselen ben deðilim bak alçalan duvarlar (2x) 4 koldan taciz çok belli bariz, makas alýr kýzlar yanaktan erkeklerse diz farklýlaþma çabasý içine girdi herkez, ghettolarda bile mohikan var oðlum her bir kafada farklý ses, farklý vizyon her sokakta yükselir duvarlar yabancý marka giydi herkesimden muhalefetler ellerinde, boþ bir defter yazýldý ayný þeyler daim kullanýldý ayný renkler anlaþýlmaz boþ resimler ömürde belli ineceðin o katta düþeceðiz birlikte belki sanma kurtuluþ var, kader bu belli olmaz kaçar gider yanýndan herkez zaten biz birer hiçiz þayet bu böyle olmasaydý unutulurmuydu o eski sesler, bulut olursa yaðmur beklenir güneþli günler çok yakýn ve rüzgarýn hep estiði, kýsa bir not, sazýn içinde þeytan yok 77 üsküdar yani bu plaka yerli (Nakarat) Plaka yerli bak sýrtý terli çok, ve baþý dertli vah eski hali yok Ne olacak Wow wow wowwww yükselen ben deðilim bak alçalan duvarlar (4x)
20 Feb 2009
64988
Share Video

1:08
Sözün Bittiği Yer Ömer Faruk Sorak
7 May 2009
533
Share Video

4:31
yerli plaka,salihli,cumhuriyet ilkokulu,can,ceza
24 May 2009
770
Share Video

0:46
İlginç Bir Röpörtaj - Yer Ankara Kizilay
7 Aug 2009
2349
Share Video

3:50
KENT TV’DE YER ALAN KRONOMETRE SORUNU ÇÖZDÜ
13 Nov 2009
185
Share Video

1:02
Çin’de okutulan bütün tarih kitaplarında ATATÜRK yer almaktadır. Çin’de okutulan bütün tarih kitaplarında ATATÜRK yer almaktadır. Bunun nedeni: Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Antiemperyalist özelliğidir… AB Yetkililerinin "Kemalizm'den Kurtulun" dediği, bir ortamda Sürekli olarak, Çin'deki Atatürk'ü anlatan Tarih Kitaplarını merak ederdim. Geçen ay Çin'e giden iş adamı akrabamız Mehmet IŞIK "Ne istersin Ömer ağabey" dediğinde Aklıma bu kitaplar geldi.3 adet istedim. Oldukça zor bir şekilde 1 adet edinebilmiş.Okullarda kitaplar zimmetle dağıtılıp toplandığından piyasada bulamamış.En sonunda mezun olmuş bir genç'in edinebildiği ortaokullarda okutulan bir adedini binbir dil dökerek elinden alabilmiş. Mehmet IŞIK şu bilgileri verdi: 1.Çin'in her eğitim aşamasındaki tarih kitaplarında mutlaka Atatürk varmış. 2.Özellikle Anti-Emperyalist kişiliği ve Sevr'i yırtıp Lozan'ı kabul ettirme özelliği ile kitaplarda anılıyormuş. Gelen kitap dışında İnternette yaptığım bir araştırmada elde ettiğim bir Kitap, kapağı dörde bölünmüş ve Atatürk;Lenin ve Gandi ile birlikte bu kapağa girmiş. Kısacası Emperyalizm ile mücadele konusunda dünyaya örnek olmuş sayılı liderler arasına girmiş. Slaytı izleyince göreceksiniz.
24 Nov 2009
1705
Share Video