Kim Mehmeti,Top Story-TCH-Zgjedhjet 2008

  • Share
    Share Video

  • Add
  • More
    Report this video as:
0 0
You have already voted for this video.
Flet Kim Mehmeti në emisionin Top Story e televizioni Top Channel te drejuar nga gazetari i njohur Sokol Ba...
Flet Kim Mehmeti në emisionin Top Story e televizioni Top Channel te drejuar nga gazetari i njohur Sokol Balla. Tema e emisionit ështe rreth fushatës dhe incidentet e fundit që kan ndodhur gjate ketyre zgjedhjeve 2008 qe kan ndodhur në Maqedoni. 30 Maj 2008 www.kmehmeti****
Categories:
Related