Kim Mehmeti, VOA:Shtatë Vjetori I Marrëveshjes Së Ohrit

  • Share
    Share Video

  • Add
  • More
    Report this video as:
0 0
You have already voted for this video.
Sot mbushen shtatë vjet nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Ohrit e cila i dha fund konfliktit të armatosur me...
Sot mbushen shtatë vjet nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Ohrit e cila i dha fund konfliktit të armatosur mes forcave qeveritare maqedonase dhe luftetareve shqiptare. Ne emisionin Ditari, Zeri i Amerikes zhvilloi nje interviste me analistin Kim Mehmeti. 13 gusht 2008 wwww.kmehmeti****
Categories:
Related